Architektura, urbanistyka

Kancelaria


Wolff & Sieniawski to kancelaria prawna z Krakowa, która oferuje kompleksową pomoc prawną w dziedzinach prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego, rodzinnego, odszkodowań, windykacji itp. Reprezentujemy naszych klientów w postępowaniu sądowym, sporządzamy dokumentację dla sądów i organów administracji publicznej. Zachęcamy do kontaktu i powierzania nam swoich spraw. Zaufanie jest podstawą w kontakcie Klienta z prawnikiem. Przyjmujemy również sprawy przeciwko towarzystwom ubezpieczeniowym o niewypłacone odszkodowania.

Porady prawne


Nasza kancelaria świadczy porady prawne dla firm oraz osób prywatnych. Zajmujemy się m.in. konstruowaniem umów, windykacją należności oraz sprawami spadkowymi. Podejmujemy się też obrony w procesach karnych oraz reprezentacji przed organami administracji publicznej. W ramach świadczonych usług przygotowujemy kompletną dokumentację procesową.

sprzątanie po zgonach Warszawa


Naszą specjalnością jest sprzątanie po zgonach. Zatem jeśli zaszła u Państwa taka potrzeba - prosimy o kontakt. W naszym zespole pracują sami profesjonaliści, którzy doradzą i wykonają swoją pracę w 100%. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oficjalną stroną internetową oraz ofertą, która się na niej znajduje.

Kancelaria prawna


Kluczowym elementem naszej obsługi jest realizacja kompleksowej opieki nad sektorem biznesowym. Oznacza to, że nasza kancelaria prawna jest nie tylko dyspozycyjnym wsparciem, ale również partnerem w realizacji codziennych zadań (sprawdzenie umów, sporządzenie wniosków oraz regulaminów wewnętrznych).

licytacje Kostrzyn


Cezary Grzelewski jest komornikiem sądowym przy Sądzie Rejonowym w Słubicach i prowadzi egzekucje z nieruchomości m.in. na terenie Kostrzyna. W związku z tym na naszej stronie internetowej prezentujemy wszystkie dostępne licytacje, a także podstawowe informacje o nich m.in. czas i miejsce ich przeprowadzania.

Licytacje komornicze Bydgoszcz


W przypadku postępowań sądowych związanych z windykacją należności, w sytuacjach, kiedy dłużnik nie jest wypłacalny, organizuje się licytacje komornicze ruchomości oraz nieruchomości. Na naszym portalu mogą się państwo zapoznać z zaplanowanymi wydarzeniami. Na stronie Komornik Sądowego z Bydgoszczy Michała Popiela znajdą Państwo takie licytacje i inne informacje.

Agencja celna Świnoujście


Zapewnimy bezpieczeństwo transportu kontenerów oraz ich ładunków drogą wodną. Naszą specjalnością jest kompleksowa spedycja morska. Przygotujemy niezbędne dokumenty, a jako licencjonowana agencja celna ze Świnoujścia, zajmiemy się wszystkimi procedurami związanymi z importem i eksportem. Służymy także pomocą w zakresie doradztwa ubezpieczeniowego.

Pomoc prawna Olsztyn


Zapewniana przez naszą kancelarię pomoc prawna na terenie Olsztyna dotyczy spraw spadkowych, karnych oraz karnych po wydaniu wyroku, rodzinnych i opiekuńczych, cywilnych, administracyjnych oraz postępowań egzekucyjnych. Sporządzamy opinie, reprezentujemy klientów w postępowaniach sądowych oraz udzielamy indywidualnych porad.

Sprzątanie po zmarłych


Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem nieruchomości i mienia. W naszej ofercie znajdują się takie usługi jak sprzątanie po zmarłych, dekontaminacja oraz rozbiórka budynków po pożarze. Serdecznie zachęcamy do skorzystania ze specjalistycznego usuwania zanieczyszczeń mikroorganicznych w obiektach, czyli np. odgrzybiania ścian.

Recykling opon


W zakresie świadczonych przez naszą firmę usług znajduje się utylizacja opon oraz innych materiałów gumowych. Odbywa się ona na przykład w reaktorze, w którym wspomniane artykuły poddawane są działaniu wysokiej temperatury. Szczegóły znajdują się na naszej stronie internetowej. Sprawdź już teraz naszą ofertę!

Prawnicy Warszawa


Gorąco polecamy skorzystanie z oferty kancelarii, którą prowadzą wykwalifikowani i doświadczeni prawnicy. Warszawa to miasto, w którym funkcjonuje nasza kancelaria. Przyjmujemy w nim klientów, którzy zmagają się z różnego rodzaju sprawami z zakresu: prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego, administracyjnego, czy pracy. Specjalizujemy się również w sprawach zamówień publicznych. Na naszej stronie internetowej znajduje się nasz adres, a także pełen zakres usług oraz informacje o nas samych. Prawnicy z Warszawy zapraszają!
2017 - © www.pznmuszyna.pl.