Architektura, urbanistyka

Kancelaria


Wolff & Sieniawski to kancelaria prawna z Krakowa, która oferuje kompleksową pomoc prawną w dziedzinach prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego, rodzinnego, odszkodowań, windykacji itp. Reprezentujemy naszych klientów w postępowaniu sądowym, sporządzamy dokumentację dla sądów i organów administracji publicznej. Zachęcamy do kontaktu i powierzania nam swoich spraw. Zaufanie jest podstawą w kontakcie Klienta z prawnikiem. Przyjmujemy również sprawy przeciwko towarzystwom ubezpieczeniowym o niewypłacone odszkodowania.

Kancelaria prawna


Kluczowym elementem naszej obsługi jest realizacja kompleksowej opieki nad sektorem biznesowym. Oznacza to, że nasza kancelaria prawna jest nie tylko dyspozycyjnym wsparciem, ale również partnerem w realizacji codziennych zadań (sprawdzenie umów, sporządzenie wniosków oraz regulaminów wewnętrznych).

licytacje Kostrzyn


Cezary Grzelewski jest komornikiem sądowym przy Sądzie Rejonowym w Słubicach i prowadzi egzekucje z nieruchomości m.in. na terenie Kostrzyna. W związku z tym na naszej stronie internetowej prezentujemy wszystkie dostępne licytacje, a także podstawowe informacje o nich m.in. czas i miejsce ich przeprowadzania.

Licytacje komornicze Bydgoszcz


W przypadku postępowań sądowych związanych z windykacją należności, w sytuacjach, kiedy dłużnik nie jest wypłacalny, organizuje się licytacje komornicze ruchomości oraz nieruchomości. Na naszym portalu mogą się państwo zapoznać z zaplanowanymi wydarzeniami. Na stronie Komornik Sądowego z Bydgoszczy Michała Popiela znajdą Państwo takie licytacje i inne informacje.

Agencja celna Świnoujście


Zapewnimy bezpieczeństwo transportu kontenerów oraz ich ładunków drogą wodną. Naszą specjalnością jest kompleksowa spedycja morska. Przygotujemy niezbędne dokumenty, a jako licencjonowana agencja celna ze Świnoujścia, zajmiemy się wszystkimi procedurami związanymi z importem i eksportem. Służymy także pomocą w zakresie doradztwa ubezpieczeniowego.

Pomoc prawna Olsztyn


Zapewniana przez naszą kancelarię pomoc prawna na terenie Olsztyna dotyczy spraw spadkowych, karnych oraz karnych po wydaniu wyroku, rodzinnych i opiekuńczych, cywilnych, administracyjnych oraz postępowań egzekucyjnych. Sporządzamy opinie, reprezentujemy klientów w postępowaniach sądowych oraz udzielamy indywidualnych porad.

Sprzątanie po zmarłych


Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem nieruchomości i mienia. W naszej ofercie znajdują się takie usługi jak sprzątanie po zmarłych, dekontaminacja oraz rozbiórka budynków po pożarze. Serdecznie zachęcamy do skorzystania ze specjalistycznego usuwania zanieczyszczeń mikroorganicznych w obiektach, czyli np. odgrzybiania ścian.

Recykling opon


W zakresie świadczonych przez naszą firmę usług znajduje się utylizacja opon oraz innych materiałów gumowych. Odbywa się ona na przykład w reaktorze, w którym wspomniane artykuły poddawane są działaniu wysokiej temperatury. Szczegóły znajdują się na naszej stronie internetowej. Sprawdź już teraz naszą ofertę!

Prawnicy Warszawa


Gorąco polecamy skorzystanie z oferty kancelarii, którą prowadzą wykwalifikowani i doświadczeni prawnicy. Warszawa to miasto, w którym funkcjonuje nasza kancelaria. Przyjmujemy w nim klientów, którzy zmagają się z różnego rodzaju sprawami z zakresu: prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego, administracyjnego, czy pracy. Specjalizujemy się również w sprawach zamówień publicznych. Na naszej stronie internetowej znajduje się nasz adres, a także pełen zakres usług oraz informacje o nas samych. Prawnicy z Warszawy zapraszają!

Adwokat Leszno


Doświadczony i profesjonalny adwokat. Leszno - to właśnie w tym mieście zlokalizowana jest nasza kancelaria, dbająca o spełnienie potrzeb każdego klienta. Jeżeli masz problem prawny i szukasz fachowej pomocy w tym zakresie, jesteśmy w stanie Ci pomóc. Nasi prawnicy wykazują się zaangażowaniem oraz wnikliwością, co daje pewność udanej współpracy. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, zapraszamy na stronę internetową.
2017 - © www.pznmuszyna.pl.