Architektura, urbanistyka

Kancelaria


Wolff & Sieniawski to kancelaria prawna z Krakowa, która oferuje kompleksową pomoc prawną w dziedzinach prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego, rodzinnego, odszkodowań, windykacji itp. Reprezentujemy naszych klientów w postępowaniu sądowym, sporządzamy dokumentację dla sądów i organów administracji publicznej. Zachęcamy do kontaktu i powierzania nam swoich spraw. Zaufanie jest podstawą w kontakcie Klienta z prawnikiem. Przyjmujemy również sprawy przeciwko towarzystwom ubezpieczeniowym o niewypłacone odszkodowania.

Radca prawny dla lekarza Bydgoszcz


Nasze biuro w Bydgoszczy pomaga w reprezentowaniu swoich klientów przed sądami i innymi organami państwowymi. Radca prawny dla lekarza świadczy usługi z zakresu zdarzeń medycznych, odpowiedzialności dyscyplinarnej oraz podpisywania kontraktów. Kancelaria znajduje się w dogodnej lokalizacji w centrum miasta.

Porady prawne


Nasza kancelaria świadczy porady prawne dla firm oraz osób prywatnych. Zajmujemy się m.in. konstruowaniem umów, windykacją należności oraz sprawami spadkowymi. Podejmujemy się też obrony w procesach karnych oraz reprezentacji przed organami administracji publicznej. W ramach świadczonych usług przygotowujemy kompletną dokumentację procesową.

sprzątanie po zgonach Warszawa


Naszą specjalnością jest sprzątanie po zgonach. Zatem jeśli zaszła u Państwa taka potrzeba - prosimy o kontakt. W naszym zespole pracują sami profesjonaliści, którzy doradzą i wykonają swoją pracę w 100%. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oficjalną stroną internetową oraz ofertą, która się na niej znajduje.
2017 - © www.pznmuszyna.pl.