Architektura, urbanistyka

Kancelaria


Wolff & Sieniawski to kancelaria prawna z Krakowa, która oferuje kompleksową pomoc prawną w dziedzinach prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego, rodzinnego, odszkodowań, windykacji itp. Reprezentujemy naszych klientów w postępowaniu sądowym, sporządzamy dokumentację dla sądów i organów administracji publicznej. Zachęcamy do kontaktu i powierzania nam swoich spraw. Zaufanie jest podstawą w kontakcie Klienta z prawnikiem. Przyjmujemy również sprawy przeciwko towarzystwom ubezpieczeniowym o niewypłacone odszkodowania.

Porady prawne


Nasza kancelaria świadczy porady prawne dla firm oraz osób prywatnych. Zajmujemy się m.in. konstruowaniem umów, windykacją należności oraz sprawami spadkowymi. Podejmujemy się też obrony w procesach karnych oraz reprezentacji przed organami administracji publicznej. W ramach świadczonych usług przygotowujemy kompletną dokumentację procesową.

sprzątanie po zgonach Warszawa


Naszą specjalnością jest sprzątanie po zgonach. Zatem jeśli zaszła u Państwa taka potrzeba - prosimy o kontakt. W naszym zespole pracują sami profesjonaliści, którzy doradzą i wykonają swoją pracę w 100%. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oficjalną stroną internetową oraz ofertą, która się na niej znajduje.

Kancelaria prawna


Kluczowym elementem naszej obsługi jest realizacja kompleksowej opieki nad sektorem biznesowym. Oznacza to, że nasza kancelaria prawna jest nie tylko dyspozycyjnym wsparciem, ale również partnerem w realizacji codziennych zadań (sprawdzenie umów, sporządzenie wniosków oraz regulaminów wewnętrznych).

Restrukturyzacja firmy


Nasza kancelaria prowadzi pomoc w zakresie udzielania porad, sporządzania opinii prawnych, przygotowania dokumentacji oraz reprezentowania naszych Klientów przed sądem i organami administracyjnymi. Zajmujemy się kwestiami korporacyjnymi, mediacjami, a także prowadzimy restrukturyzacja firmy i jej upadłość.

licytacje Kostrzyn


Cezary Grzelewski jest komornikiem sądowym przy Sądzie Rejonowym w Słubicach i prowadzi egzekucje z nieruchomości m.in. na terenie Kostrzyna. W związku z tym na naszej stronie internetowej prezentujemy wszystkie dostępne licytacje, a także podstawowe informacje o nich m.in. czas i miejsce ich przeprowadzania.
2017 - © www.pznmuszyna.pl.