Banery reklamowe, billboardy

Gadżety reklamowe z nadrukiem


Reklama wcale nie musi być droga. Nie musi być też skomplikowana i niezrozumiała, ani tym bardziej szokująca w swej formie. Jeżeli więc zastanawiasz się nad tym jak wzmocnić i wyróżnić wizerunek swojej firmy, to koniecznie skorzystaj z naszej oferty. Gadżety z nadrukiem są nie tylko najprostszym, najlepszym i najtańszym sposobem, ale okazują się także najskuteczniejszym i najchętniej przyjmowanym przez szerokie grono odbiorców. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz propozycji oraz całe mnóstwo pomysłów!

Ulotki reklamowe Poznań


Oferujemy tani i szybki druk ulotek reklamowych. Nasza firma z Poznania wykorzystuje nowoczesne technologie, dzięki którym możemy zaproponować Państwu usługi poligraficzne najwyższej jakości przy zachowaniu atrakcyjnego poziomu cen. W ofercie, oprócz ulotek czy reklam wielkoformatowych, posiadamy również szeroki wybór gadżetów promocyjnych, które można obejrzeć na oficjalnej witrynie internetowej.

Druk UV Poznań


W pełni wykorzystując nowoczesną technikę, nasza firma z Poznania zajmuje się również drukiem UV. Odznacza się on tym, że można go stosować na najróżniejsze powierzchnie, także takie, jakich tradycyjnie się nie stosuje. To właśnie dzięki niemu reklamy powstają między innymi na płytach PCV, blachach malowanych, drewnie, wykładzinach dywanowych, a także wielu innych tego typu. Efekt potrafi zachwycić każdego - taki plakat wyróżnia się bogatym nasyceniem barw, a przede wszystkim trwałością. Sprawdź sam!

Wstążki reklamowe


Doskonałym uzupełnieniem gadżetów i upominków dla klientów czy partnerów biznesowych, będą wstążki reklamowe. Oferowane przez nas tasiemki ozdabiamy nadrukiem full kolor, gwarantującym estetyczne wykończenie. Ich szerokość i kolor mogą Państwo dobrać odpowiednio pod kątem własnych preferencji i charakteru działalności.

Oklejanie auta Warszawa


Prowadzony przez nas zakład w Warszawie specjalizuje się w odnowie i zmianie wyglądu pojazdów. Do naszych usług należy oklejanie auta. Używamy do tego specjalnej folii, którą drukujemy w drukarni. Jej efekt może być matowy, brokatowy, odblaskowy, a nawet fluorescencyjny. Jest to świetne rozwiązanie dla firm, które chcą, by ich pojazdy wyglądały tak samo.

Agencja employer branding


Jako agencja działająca w obszarze social media przeprowadzamy także employer branding. Budujemy spójny i pozytywny wizerunek danego firmy naszego Klienta, aby budził ona zaufanie partnerów biznesowych oraz zyskiwała na atrakcyjności w oczach tak pracowników jak i potencjalnych kandydatów. Prowadzimy również szkolenia dla pracodawców z budowania wizerunku.

Ścianki reklamowe


Jeżeli pragniecie państwo odpowiednio wypromować swój produkt lub usługę na jakimkolwiek wydarzeniu, np. konferencji, targach czy imprezie plenerowej, zapraszamy do zakupu ścianek reklamowych z naszej oferty, które wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Są idealnymi sposobami na przekazanie określonych treści - wykonane zostały z doskonałej jakości materiałów, dopasowujemy je do potrzeb państwa i zapewniamy skuteczność. Dostępne w niskich cenach i różnorodne, sprawdzą się w przypadku każdej działalności.

Wielojęzykowe instrukcje obsługi


Jeżeli zajmujesz się wprowadzaniem na rynek urządzeń i produktów, do których trzeba dołączyć broszurę informacyjną, koniecznie zwróć uwagę na przygotowaną przez nas ofertę. Przygotujemy wielojęzykowe instrukcje obsługi, dzięki którym nabywcy twoich produktów w kraju i za granicą będą wiedzieć, jak się nimi posługiwać.

Obróbka CNC Wrocław


Proponujemy Państwu usługi cięcia i frezowania m.in. wielu tworzyw konstrukcyjnych, drewna. Obróbka CNC powyższych materiałów pozwala na uzyskiwanie niezwykle dokładnie wykonanych elementów. Dzięki temu wrocławska firma dostarcza produkty do wykorzystania w reklamach wielkoformatowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Grawerowanie w szkle


Najpopularniejszą formą nagradzania laureatów różnych konkursów czy plebiscytów są statuetki. Możemy wykonać je w nietuzinkowy sposób, jakim jest grawerowanie na szkle. Wycinamy z bryły ciekawy kształt, a następnie przenosimy na jej powierzchnię dowolną grafikę, a nawet zdjęcie w kolorze. Tak stworzona nagroda na pewno będzie wspaniałą ozdobą na półce laureata.

Rak znak zodiaku


Osoby urodzone w drugiej połowie czerwca i w pierwszej połowie lipca to niezwykle wrażliwi ludzie. Rak jako znak zodiaku jest bardzo rodzinny, odznacza się dużą intuicją i empatią. Uwielbia wszystkie dziedziny sztuki i często takie osoby zostają z zawodu pisarzami, malarzami czy muzykami. Potrafią też być zaborcze.

Magiczne kostki


Magiczne kostki, znane w reklamowym światku jako Magic Cube, to doskonały sposób na gadżet reklamowy. Dzięki możliwości dowolnego ich projektowania i umieszczenia na nich logo firmy, klient bawiąc się pozna każdą ofertę. Dostosowujemy się w pełni do państwa potrzeb, drukując przesłane przez was wzory i treści.

klej do kartonu


Producenci z branży papierniczej znajdą u nas profesjonalne artykuły, które posiadają atesty PZH. W naszej ofercie dostępny jest m.in. klej do kartonu o dopasowanych parametrach lepkości, gęstości oraz czasu łączenia materiałów. Wyroby mogą być wykorzystane w różnych urządzeniach, np. podczas wytwarzania tulei lub przy przeróbce papieru.
2017 - © www.pznmuszyna.pl.