Banery reklamowe, billboardy

Gadżety reklamowe z nadrukiem


Reklama wcale nie musi być droga. Nie musi być też skomplikowana i niezrozumiała, ani tym bardziej szokująca w swej formie. Jeżeli więc zastanawiasz się nad tym jak wzmocnić i wyróżnić wizerunek swojej firmy, to koniecznie skorzystaj z naszej oferty. Gadżety z nadrukiem są nie tylko najprostszym, najlepszym i najtańszym sposobem, ale okazują się także najskuteczniejszym i najchętniej przyjmowanym przez szerokie grono odbiorców. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz propozycji oraz całe mnóstwo pomysłów!

Wstążki reklamowe


Doskonałym uzupełnieniem gadżetów i upominków dla klientów czy partnerów biznesowych, będą wstążki reklamowe. Oferowane przez nas tasiemki ozdabiamy nadrukiem full kolor, gwarantującym estetyczne wykończenie. Ich szerokość i kolor mogą Państwo dobrać odpowiednio pod kątem własnych preferencji i charakteru działalności.

Oklejanie auta Warszawa


Prowadzony przez nas zakład w Warszawie specjalizuje się w odnowie i zmianie wyglądu pojazdów. Do naszych usług należy oklejanie auta. Używamy do tego specjalnej folii, którą drukujemy w drukarni. Jej efekt może być matowy, brokatowy, odblaskowy, a nawet fluorescencyjny. Jest to świetne rozwiązanie dla firm, które chcą, by ich pojazdy wyglądały tak samo.

Agencja employer branding


Jako agencja działająca w obszarze social media przeprowadzamy także employer branding. Budujemy spójny i pozytywny wizerunek danego firmy naszego Klienta, aby budził ona zaufanie partnerów biznesowych oraz zyskiwała na atrakcyjności w oczach tak pracowników jak i potencjalnych kandydatów. Prowadzimy również szkolenia dla pracodawców z budowania wizerunku.

Obróbka CNC Wrocław


Proponujemy Państwu usługi cięcia i frezowania m.in. wielu tworzyw konstrukcyjnych, drewna. Obróbka CNC powyższych materiałów pozwala na uzyskiwanie niezwykle dokładnie wykonanych elementów. Dzięki temu wrocławska firma dostarcza produkty do wykorzystania w reklamach wielkoformatowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Rak znak zodiaku


Osoby urodzone w drugiej połowie czerwca i w pierwszej połowie lipca to niezwykle wrażliwi ludzie. Rak jako znak zodiaku jest bardzo rodzinny, odznacza się dużą intuicją i empatią. Uwielbia wszystkie dziedziny sztuki i często takie osoby zostają z zawodu pisarzami, malarzami czy muzykami. Potrafią też być zaborcze.

Magiczne kostki


Magiczne kostki, znane w reklamowym światku jako Magic Cube, to doskonały sposób na gadżet reklamowy. Dzięki możliwości dowolnego ich projektowania i umieszczenia na nich logo firmy, klient bawiąc się pozna każdą ofertę. Dostosowujemy się w pełni do państwa potrzeb, drukując przesłane przez was wzory i treści.

Sprzedaż telefoniczna Katowice


Chcą Państwo rozszerzyć działalność swojej firmy o sprzedaż telefoniczną? Szukają Państwo specjalistów od telemarketingu? W takim zapraszamy Was do zapoznania się z bogatą gammą usług oferowaną przez naszą firmę. Sprzedaż telefoniczna pozwoli Państwu na zwiększenie obrotów waszej firmy. Serdecznie zapraszamy?

Torebki papierowe na wino


Mamy dla Państwa torebki papierowe na wino wielokrotnego użytku w kolorze białym lub brązowym, które służą m.in. jako nośnik reklamy dla firmy. Dajemy możliwość wykonania na nich spersonalizowanych nadruków metodą fleksograficzną lub sitodruku. Można nabyć je w nakładzie dopasowanym do indywidualnego zapotrzebowania.

Wycinanie ploterem


Specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu poligrafii i reklamy. Wycinanie ploterem to metoda wykonywania nadruków reklamowych o zróżnicowanym kształcie oraz w wielu wariantach kolorystycznych, pozwalająca na uzyskanie efektu dopasowanego do specyficznych potrzeb klienta. Nasza zlokalizowana w Poznaniu firma stawia przede wszystkim na indywidualne podejście do każdego projektu w zakresie wykorzystywanego materiału i rozwiązań technologicznych. Wykonujemy też reklamy na podstawie plików dostarczonych przez klienta.

Ulotki reklamowe


Są wkładane do skrzynek pocztowych, pod wycieraczki, do rąk własnych przez osoby pracujące na ulicy. Ulotki reklamowe od wielu lat uważane są za jedną z najskuteczniejszych metod marketingu zewnętrznego, informującego o usługach firm lub sprzedawanych przez nie produktach. Zachęcamy do korzystania z możliwości wydruków ulotek reklamowych metodą cyfrową lub offsetową. w Przypadku wybrania tej pierwszej, polecanej przy mniejszych nakładach, realizacja jest ekspresowa, nawet w przeciągu kilku godzin.

Gadżety z logo firmy


Nasza firma to zespół profesjonalistów, którzy wykonuje szeroki zakres zleceń związanych z promocją marek. Do naszych głównych zadań należy poligrafia reklamowa. Wykonujemy oryginalne wizytówki, kalendarze reklamowe, upominki. Gadżety z logo firmy to doskonały sposób na wypromowanie swojej firmy, a także nagrodzenie stałych klientów. Akcesoria wykonujemy na indywidualne życzenie klienta.

Drukarki przemysłowe


W asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajdują się najlepsze drukarki przemysłowe na rynku! To urządzenia wysokiej jakości, odznaczające się jednocześnie atrakcyjną ceną. Idealnie spełniają one swoją funkcję, nawet przy dużych nakładach! Zachęcamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług.
2017 - © www.pznmuszyna.pl.