Dekoracje, akcesoria do domu - strona 2

Biurko narożne


Solidnie wykonane biurko narożne doskonale sprawdzi się w gabinecie lub pokoju młodzieżowym. Jest wygodne, komfortowe, odporne na uszkodzenia mechaniczne. Klasyczny wygląd sprawia, że nie wyjdzie z mody przez wiele lat. To miejsce do pracy i nauki, które zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Pielęgnacja terenów zielonych


Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dbaniu o ogrody i zieleń. Oferujemy konserwację i pielęgnację terenów zielonych. Proponujemy również nawadnianie: od podlewania, poprzez systemy nawadniania po zakładanie fontann ogrodowych. Nasi specjaliści nie tylko skoszą trawę, ale również nawożą ogrów, odchwaszczą go oraz przytną drzewa i krzewy. Realizujemy zlecenia zarówno od klientów prywatnych, jak również zlecenia na utrzymanie publicznych przestrzeni zielonych – parków i skwerów. W zależności od potrzeb proponujemy zarówno jednorazową pomoc, jak i regularną współpracę. Przeprowadzimy wycinkę drzew, a zimą odśnieżymy teren. Zapraszamy na nasza stronę!

Dywany ręcznie robione


Przyjemny materiał pod stopami i w czasie przechadzek po salonie to coś co nas wyraża. Naszą specjalizacją są dywany ręcznie robione, przez miłośników domowych dodatków. Oferowane przez nas wykładziny dostępne są w różnych kolorach, wzorach i rozmiarach. Dopasuj salonowe dodatki do swojej wizji i ciesz się miękkim i pięknym kocykiem pod stopami.

Meble fryzjerskie


Świadczymy swoje usługi już od wielu lat, dbając o wyposażenie m.in. salonów fryzjerskich w najlepszej jakości meble. Nasz sklep to gwarancja wysokiej jakości zarówno jeśli chodzi o styl, jak i wytrzymałość mebli. Nowoczesne rozwiązania dają poczucie najwyższej elegancji, która zadowoli wszystkich klientów i pracowników.

Tkaniny meblowe


Dajemy naszym Klientom najlepszy wybór - i to dosłownie. Proponujemy bowiem wysokiej jakości tkaniny meblowe, które stanowią istotny element naszych tapicerowanych produktów. Materiały odznaczają się optymalną gramaturą, dzięki czemu są odporne na przetarcia, a przy tym występują w wielu kolorach i wzorach.

zabudowa tarasów Lublin


Specjalnością naszego przedsiębiorstwa jest projektowanie oraz zabudowa tarasów czy balkonów. W naszej siedzibie ulokowanej w Lublinie prowadzimy profesjonalną i kompleksową wizualizację projektów, dzięki której każdy klient będzie w stanie ujrzeć efekt końcowy jeszcze przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac.
« 1 2

2017 - © www.pznmuszyna.pl.