Finanse i rachunkowość

Lombard


Nasz kantor oraz lombard oferuje też Państwu fachową usługę wyceny oraz sprzedaży diamentów. Nasza wiedza o tym kamieniu pozwala na ustalenie rzeczywistej wartości oferowanego przedmiotu - dlatego z propozycji powinny być zadowolone obie strony. Oferujemy też wymianę walut - dolara amerykańskiego, euro.

Teczki z nadrukiem


Polecamy Państwu nasze teczki z nadrukiem, które wykonujemy dla Państwa zgodnie z Państwa indywidualnym projektem. Wydruk cyfrowy, jakiemu poddawane są nasze teczki jest gwarantem dokładnego odwzorowania Państwa projektu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie znajdziecie Państwo atrakcyjne ceny.

Księgowość Katowice


Oferujemy Państwu kompleksowe usługi rachunkowe, obejmujące pełną księgowość w Katowicach - skierowaną do małych, jak i dużych firm. Nasze biuro zajmuje się także zakładaniem spółek i prowadzeniem obsługi administracyjnej oraz rozliczeniami rocznymi. Organizujemy również szkolenia z zakresu podatków czy zarządzania finansami.

Leasing bez BIK i KRD


W zakresie naszych usług znajdziecie profesjonalny leasing bez BIK i KRD. Dzięki tego typu rozwiązaniom możliwe jest uzyskiwanie idealnych sposobów na otrzymanie potrzebnej Państwu gotówki. Będziecie mogli za jej sprawą zakupić potrzebne Wam środki, maszyny i urządzenia a co za tym idzie wykorzystać je do rozwijania swojej działalności. Zapewniamy Państwu fachową obsługę, która dobierze optymalne propozycje, gwarantujące najbardziej korzystne warunki spłaty zaciągniętych zobowiązań. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Tłumaczenia


Jako profesjonaliści wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne, które wymagają nie tylko znajomości języka branżowego, ale też samej branży. Zachęcamy Państwa do szczegółowego rozpoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania usługi i atrakcyjne warunki współpracy. Serdecznie zapraszamy! Nasze biuro dostępne jest w Chrzanowie.

Wirtualny adres Warszawa


Dzięki naszej ofercie zyskasz nie tylko lokal w atrakcyjnej dzielnicy Warszawy, ale również będziesz miał zapewnioną pełną obsługę korespondencji. To wszystko sprawia, że wirtualny adres w Strefa Biura pozwoli Ci na zwiększenie prestiżu firmy bez narażania na zbędne koszty. Sprawdź dostępne pakiety na naszej stronie internetowej.

Meble sklepowe


Obiekt, w którym prowadzona jest działalność handlowa wymaga odpowiedniego wyposażenia - komfortowego zarówno dla pracowników, jak i klientów. Takie są właśnie nasze meble sklepowe, a w tym gabloty, regały i lady. Oprócz tego polecamy urządzenia chłodnicze, jak i przeznaczone dla przedsiębiorstw o charakterze gastronomicznym.
2017 - © www.pznmuszyna.pl.