Finanse i rachunkowość

Teczki z nadrukiem


Polecamy Państwu nasze teczki z nadrukiem, które wykonujemy dla Państwa zgodnie z Państwa indywidualnym projektem. Wydruk cyfrowy, jakiemu poddawane są nasze teczki jest gwarantem dokładnego odwzorowania Państwa projektu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie znajdziecie Państwo atrakcyjne ceny.

Księgowość Katowice


Oferujemy Państwu kompleksowe usługi rachunkowe, obejmujące pełną księgowość w Katowicach - skierowaną do małych, jak i dużych firm. Nasze biuro zajmuje się także zakładaniem spółek i prowadzeniem obsługi administracyjnej oraz rozliczeniami rocznymi. Organizujemy również szkolenia z zakresu podatków czy zarządzania finansami.

Wirtualny adres Warszawa


Dzięki naszej ofercie zyskasz nie tylko lokal w atrakcyjnej dzielnicy Warszawy, ale również będziesz miał zapewnioną pełną obsługę korespondencji. To wszystko sprawia, że wirtualny adres w Strefa Biura pozwoli Ci na zwiększenie prestiżu firmy bez narażania na zbędne koszty. Sprawdź dostępne pakiety na naszej stronie internetowej.

sejfy


Ponieważ coraz większą wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa stanowiska pracy tak, żeby nie zachęcało złodzieja do napadu lub włamania, powinniśmy przede wszystkim zadbać o ochronę środków pieniężnych. Środki łatwo zbywalne, jak gotówka, powinny być obiektem szczególnej uwagi. Dlatego warto je przechowywać w sejfach ściennych. Polecamy nasze meble specjalistyczne jak sejfy ścienne, które doskonale zabezpieczą Twój majątek.

Tłumaczenia przysięgłe angielski


Dokonujemy szybkich i fachowych przekładów różnego rodzaju tekstów, dokumentów, artykułów, czy pism. Zapewniamy, że nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam wykonywać swoje obowiązki w sposób profesjonalny i skuteczny. Dzięki nam będą Państwo mogli wejść w posiadanie doskonałego tłumacza przysięgłego w języku angielskim. Zapraszamy do Translatium z Wrocławia.

kantory Szczecin


Wybierasz się na wakacje, ale nie wiesz gdzie wymienić na korzystnych warunkach pieniądze na obcą walutę? Kantory w Szczecinie, między innymi nasza firma Dukato, działają w oparciu o wyznaczone przez Narodowy Bank kursy. U nas znajdziesz niższe ceny za hurtowe zamówienia, a szczegóły uzgodnisz telefonicznie.

Zakładanie spółek z o.o


Rejestracja nowego przedsiębiorstwa łączy się z koniecznością spełnienia formalnych wymagań, z czym pomaga ta firma. Zakładanie spółek z o.o. jest możliwe po wyborze jednego z oferowanych pakietów. Dostępne w pakietach opcję obejmują rejestr w KRS, przygotowanie umów do Urzędu Skarbowego oraz umowy najmu powierzchni użytkowej.

teczki dla notariuszy


Doskonale zdajemy sobie sprawę, jaki wpływ na sukces w danej branży mogą mieć nawet pozornie drobne elementy. Dlatego właśnie nasze teczki dla notariuszy wykonujemy z niesamowitą precyzją i dbałością o nawet najmniejsze detale. Pracownicy kancelarii z pewnością będą dumni, mogąc nosić tego rodzaju produkty na ważne spotkania i konferencje.

Wirtualny adres firmy


Kluczową propozycją ProNume jest wirtualny adres firmy. Usługa ta skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców, którzy pragną ograniczyć koszty rejestracji nowej działalności bądź też chcą rozpocząć działalność w charakterze sklepu internetowego, a w związku z tym wynajem nieruchomości czy powierzchni biurowej byłby dla nich zbędnym wydatkiem. Nasza oferta stanowi remedium na te problemu. Ponadto - zyskują Państwo możliwość dowolnego korzystania z pomieszczeń biznesowych, dzięki którym planowane spotkania z Klientami bądź partnerami biznesowymi odbywać się będą w komfortowych warunkach.

Warszawa bhp


Wysokiej klasy szkolenia BHP. Warszawa to miasto, w którym znajduje się siedziba naszej firmy. Najlepsze rozwiązania zarówno dla pracodawców, jak i pracowników. Skuteczne przekazanie wiedzy teoretycznej z zakresu BHP oraz praktyczne ćwiczenia doszkalające. Wszyscy uczestnicy zawsze są dokładnie przygotowani oraz nigdy się nie nudzą! Nowoczesne techniki nauki pozwalają na zainteresowanie każdego. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i skorzystania z niej.

Kadry i płace


Szybkie i rzetelne usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych - to właśnie ono stanowi przedmiot naszej oferty. Jeżeli zależy Ci na tym, aby otrzymać najwyższy poziom usług, zdecyduj się na skorzystanie z naszej propozycji. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, o czym przekonało się już wielu zadowolonych klientów. Zgłoś się do nas i przekonaj, że nasza oferta na kadry i płace przyniesie wiele korzyści także Twojej firmie.

Doradca finansowy Bydgoszcz


Zastanawiasz się nad wzięciem dużego kredytu, ale nie wiesz jak znaleźć odpowiednią ofertę? Skorzystaj z usług profesjonalisty, jakim jest doradca finansowy. Pomogę Ci znaleźć konkurencyjną propozycję oraz jak najbardziej zminimalizować odsetki do spłacenia. Prowadzę działalność w Bydgoszczy, gdzie wspieram klientów w decyzjach inwestycyjnych.

poprawianie budżetu domowego


Oszczędności to mniejszy lub większy cel niemal każdego, kogo byśmy o to zapytali. Rzecz w tym, że aby był odczuwalny, należy wcielić ten nawyk w życie i regularnie odkładać nawet małe kwoty. Poprawianie budżetu domowego to analiza oraz usunięcie mniej potrzebnych pozycji ze dotychczasowej listy zakupów.

Ubezpieczenie samochodu Warszawa


Nasza firma oferuje kompleksowy pakiet, w skład którego wchodzą ubezpieczenia samochodowe. Proponujemy pakiet ubezpieczeń OC i AC, który łączy w sobie standardowe ubezpieczenie samochodu wraz z jego ubezpieczeniem przed kradzieżą. Nasza firma ubezpieczeniowa to gwarancja pewności i bezpieczeństwa dla Ciebie i Twojej rodziny. Zapraszamy do naszego biura w Warszawie.

Kurs przeciwpożarowy


Wiedza na temat właściwej ochrony przeciwpożarowej powinna być posiadana przez każdą osobę wykonującą dowolny zawód. Szkolenie PPOŻ jest doskonałą okazją, by zdobyć potrzebne umiejętności oraz zgłębić najważniejsze zagadnienia, wykorzystywane w celu bezpiecznej ewakuacji z miejsca, w którym istnieje ryzyko wystąpienia pożaru.
2017 - © www.pznmuszyna.pl.