Finanse i rachunkowość

Lombard


Nasz kantor oraz lombard oferuje też Państwu fachową usługę wyceny oraz sprzedaży diamentów. Nasza wiedza o tym kamieniu pozwala na ustalenie rzeczywistej wartości oferowanego przedmiotu - dlatego z propozycji powinny być zadowolone obie strony. Oferujemy też wymianę walut - dolara amerykańskiego, euro.

Maszyny pakujące


Oferowane przez przedsiębiorstwo LeanLogis NEW Sp. z o.o. sp.k. urządzenia to niezbędny element wyposażenia każdego zakładu przemysłowego. Maszyny pakujące, których sprzedażą się zajmujemy, to zaawansowane technologicznie urządzenia o wyjątkowej wydajności. Jakie są ich zalety? Szybko przygotowują towar do transportu, dokładnie zgrzewając folię. W ten sposób zawartość jest bardzo dobrze chroniona przed wilgocią, uszkodzeniami mechanicznymi oraz innymi zagrożeniami. W sprzedaży znajduje się sprzęt cenionych marek - Kopp oraz Feifer.

Biura rachunkowe Kraków


Naszą codzienną pracą pragniemy wspierać polskich przedsiębiorców z Krakowa. Rewers to biuro rachunkowe, które oferuje swoim klientom rozbudowaną ofertę współpracy. Podstawą naszej działalności jest kompleksowa obsługa księgowości, czyli zarówno jej aspekt kadrowo-płacowy, ewidencyjny jak i ryczałtowy. Jesteśmy także przygotowani na pomoc doradczą. Oferujemy naszym klientom wiele ciekawych pakietów ubezpieczeniowych, które zabezpieczą ich przed odpowiedzialnością cywilną lub innymi zagrożeniami.

Obsługa prawna firm Warszawa


Oferowana przez nas obsługa prawna firm w Warszawie to w dzisiejszych czasach konieczność. Ciągle zmieniające się przepisy prawne, uniemożliwiają samodzielne reprezentowanie swoich interesów. A jeśli posiadają Państwo swoją firmę to na pewno spotkali się Państwo z sytuacją, która wymagałaby co najmniej konsultacji prawnych, a w szczególnych wypadkach pomocy prawnej. Dlatego nasza kancelaria wie jak ważna jest profesjonalna obsługa prawna. Warszawa to miasto dużych możliwości i równie dużych zagrożeń płynących z prowadzenia własnej firmy. Dlatego warto korzystać z usług profesjonalistów!

Teczki z nadrukiem


Polecamy Państwu nasze teczki z nadrukiem, które wykonujemy dla Państwa zgodnie z Państwa indywidualnym projektem. Wydruk cyfrowy, jakiemu poddawane są nasze teczki jest gwarantem dokładnego odwzorowania Państwa projektu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie znajdziecie Państwo atrakcyjne ceny.

Księgowość Katowice


Oferujemy Państwu kompleksowe usługi rachunkowe, obejmujące pełną księgowość w Katowicach - skierowaną do małych, jak i dużych firm. Nasze biuro zajmuje się także zakładaniem spółek i prowadzeniem obsługi administracyjnej oraz rozliczeniami rocznymi. Organizujemy również szkolenia z zakresu podatków czy zarządzania finansami.

Leasing bez BIK i KRD


W zakresie naszych usług znajdziecie profesjonalny leasing bez BIK i KRD. Dzięki tego typu rozwiązaniom możliwe jest uzyskiwanie idealnych sposobów na otrzymanie potrzebnej Państwu gotówki. Będziecie mogli za jej sprawą zakupić potrzebne Wam środki, maszyny i urządzenia a co za tym idzie wykorzystać je do rozwijania swojej działalności. Zapewniamy Państwu fachową obsługę, która dobierze optymalne propozycje, gwarantujące najbardziej korzystne warunki spłaty zaciągniętych zobowiązań. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Szkolenia windykacja


Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, przygotowaną przez naszych specjalistów. Przeprowadzamy różnorodne szkolenia. Windykacja należności, techniki sprzedaży i negocjacji, pozyskiwanie klientów, praca w zespole - to tylko nieliczne tematy, które poruszamy na organizowanych przez nas kursach. Stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm w działaniu, przyjazną atmosferę i zawsze korzystne warunki współpracy! Jeżeli i Ty chcesz zainwestować w swoją przyszłość oraz rozwój umiejętności, po prostu skontaktuj się bezpośrednio z nami.

Tłumaczenia


Jako profesjonaliści wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne, które wymagają nie tylko znajomości języka branżowego, ale też samej branży. Zachęcamy Państwa do szczegółowego rozpoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania usługi i atrakcyjne warunki współpracy. Serdecznie zapraszamy! Nasze biuro dostępne jest w Chrzanowie.
2017 - © www.pznmuszyna.pl.