Finanse i rachunkowość

Teczki z nadrukiem


Polecamy Państwu nasze teczki z nadrukiem, które wykonujemy dla Państwa zgodnie z Państwa indywidualnym projektem. Wydruk cyfrowy, jakiemu poddawane są nasze teczki jest gwarantem dokładnego odwzorowania Państwa projektu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie znajdziecie Państwo atrakcyjne ceny.

Księgowość Katowice


Oferujemy Państwu kompleksowe usługi rachunkowe, obejmujące pełną księgowość w Katowicach - skierowaną do małych, jak i dużych firm. Nasze biuro zajmuje się także zakładaniem spółek i prowadzeniem obsługi administracyjnej oraz rozliczeniami rocznymi. Organizujemy również szkolenia z zakresu podatków czy zarządzania finansami.

Wirtualny adres Warszawa


Dzięki naszej ofercie zyskasz nie tylko lokal w atrakcyjnej dzielnicy Warszawy, ale również będziesz miał zapewnioną pełną obsługę korespondencji. To wszystko sprawia, że wirtualny adres w Strefa Biura pozwoli Ci na zwiększenie prestiżu firmy bez narażania na zbędne koszty. Sprawdź dostępne pakiety na naszej stronie internetowej.

inwestycje


Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak trudno jest zdecydować się na bezpieczne i zyskowne inwestycje? Ty jednak możesz tego dokonać, wchodząc na stronę capitalclub.pl sprawdzisz dostępne inwestycje w pożyczki prywatne, czyli tzw. social lending. Możesz też zapoznać się z każdym potrzebującym gotówki oraz jego inwestycją.

sejfy


Ponieważ coraz większą wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa stanowiska pracy tak, żeby nie zachęcało złodzieja do napadu lub włamania, powinniśmy przede wszystkim zadbać o ochronę środków pieniężnych. Środki łatwo zbywalne, jak gotówka, powinny być obiektem szczególnej uwagi. Dlatego warto je przechowywać w sejfach ściennych. Polecamy nasze meble specjalistyczne jak sejfy ścienne, które doskonale zabezpieczą Twój majątek.

Tłumaczenia przysięgłe angielski


Dokonujemy szybkich i fachowych przekładów różnego rodzaju tekstów, dokumentów, artykułów, czy pism. Zapewniamy, że nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam wykonywać swoje obowiązki w sposób profesjonalny i skuteczny. Dzięki nam będą Państwo mogli wejść w posiadanie doskonałego tłumacza przysięgłego w języku angielskim. Zapraszamy do Translatium z Wrocławia.

Usługi księgowe


Chciałbyś skupić się na rozwoju własnego biznesu, bez konieczności nieustannego zajmowania się dokumentami i deklaracjami, których wymagają od Ciebie urzędy w Polsce? Skorzystaj z oferty Adiutor. Oferujemy usługi księgowe w Warszawie. Proponujemy między innymi realizację sprawozdań finansowych, raportów i analiz oraz deklaracji skarbowych składanych w urzędzie. Zajmiemy się także prowadzeniem ryczałtu ewidencjonowanego, a także czynnościami związanymi z prowadzeniem podatku VAT i optymalizacją podatkową.

centrum logistyczne


Branża e-commerce rośnie z każdym rokiem, a rok 2020 pokazał, że rola handlu internetowego i firm spedytorskich może być kluczowa dla bardzo wielu osób. Nasze centrum logistyczne specjalizuje się w przechowywaniu towarów, ich zabezpieczeniu oraz bezpiecznej wysyłce. Obsługujemy także zwroty, żebyś jako przedsiębiorca mógł w pełni skoncentrować się na rozwoju swojej firmy i na relacjach z klientami.

Usługi księgowe


Specjalizujemy się w pomocy przedsiębiorcom. Dzięki naszej firmie założysz swoją pierwszą działalność, pomożemy w dobrze odpowiedniej formy. Oferujemy usługi księgowe takie jak rozliczenia z ZUS, sporządzanie deklaracji i zeznań podatkowych, opracowujemy sprawozdania finansowe dla urzędów oraz sądów powszechnych.

kantory Szczecin


Wybierasz się na wakacje, ale nie wiesz gdzie wymienić na korzystnych warunkach pieniądze na obcą walutę? Kantory w Szczecinie, między innymi nasza firma Dukato, działają w oparciu o wyznaczone przez Narodowy Bank kursy. U nas znajdziesz niższe ceny za hurtowe zamówienia, a szczegóły uzgodnisz telefonicznie.

Zakładanie spółek z o.o


Rejestracja nowego przedsiębiorstwa łączy się z koniecznością spełnienia formalnych wymagań, z czym pomaga ta firma. Zakładanie spółek z o.o. jest możliwe po wyborze jednego z oferowanych pakietów. Dostępne w pakietach opcję obejmują rejestr w KRS, przygotowanie umów do Urzędu Skarbowego oraz umowy najmu powierzchni użytkowej.

Usługi Kadrowe


Jesteśmy doświadczonym zespołem, który wspiera firmy na terenie całej Polski w wypełnianiu niezbędnej dokumentacji finansowej. Marsola to biuro rachunkowe w Gdańsku, które świadczy usługi z zakresu prowadzenia podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, handlowych, a także zajmuje się raportowaniem oraz ryczałtem od ewidencji przychodów. Ponadto, w naszej ofercie znajdują się usługi kadrowe. Zakładamy akty osobowe, sporządzamy umowy o pracę, a także rejestrujemy przedsiębiorstwa i pracowników w urzędach.

Wypadek komunikacyjny


Wśród osób poszkodowanych w takim zdarzeniu jak wypadek komunikacyjny wymienić można pieszych, kierowców, pasażerów oraz rowerzystów i motocyklistów. Każdemu uczestnikowi ruchu, który doznał urazu na skutek niezależnego od niego zdarzenia drogowego, przysługuje prawo do odszkodowania. Eventus świadczy pomoc polegającą na negocjowaniu rekompensaty od zakładu ubezpieczeń oraz reprezentuje Klientów przed sądem. Wszystkie terminy spotkań zostają ustalane wcześniej poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny.

teczki dla notariuszy


Doskonale zdajemy sobie sprawę, jaki wpływ na sukces w danej branży mogą mieć nawet pozornie drobne elementy. Dlatego właśnie nasze teczki dla notariuszy wykonujemy z niesamowitą precyzją i dbałością o nawet najmniejsze detale. Pracownicy kancelarii z pewnością będą dumni, mogąc nosić tego rodzaju produkty na ważne spotkania i konferencje.
2017 - © www.pznmuszyna.pl.