Finanse i rachunkowość

Teczki z nadrukiem


Polecamy Państwu nasze teczki z nadrukiem, które wykonujemy dla Państwa zgodnie z Państwa indywidualnym projektem. Wydruk cyfrowy, jakiemu poddawane są nasze teczki jest gwarantem dokładnego odwzorowania Państwa projektu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie znajdziecie Państwo atrakcyjne ceny.

Księgowość Katowice


Oferujemy Państwu kompleksowe usługi rachunkowe, obejmujące pełną księgowość w Katowicach - skierowaną do małych, jak i dużych firm. Nasze biuro zajmuje się także zakładaniem spółek i prowadzeniem obsługi administracyjnej oraz rozliczeniami rocznymi. Organizujemy również szkolenia z zakresu podatków czy zarządzania finansami.

Wirtualny adres Warszawa


Dzięki naszej ofercie zyskasz nie tylko lokal w atrakcyjnej dzielnicy Warszawy, ale również będziesz miał zapewnioną pełną obsługę korespondencji. To wszystko sprawia, że wirtualny adres w Strefa Biura pozwoli Ci na zwiększenie prestiżu firmy bez narażania na zbędne koszty. Sprawdź dostępne pakiety na naszej stronie internetowej.

inwestycje


Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak trudno jest zdecydować się na bezpieczne i zyskowne inwestycje? Ty jednak możesz tego dokonać, wchodząc na stronę capitalclub.pl sprawdzisz dostępne inwestycje w pożyczki prywatne, czyli tzw. social lending. Możesz też zapoznać się z każdym potrzebującym gotówki oraz jego inwestycją.

sejfy


Ponieważ coraz większą wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa stanowiska pracy tak, żeby nie zachęcało złodzieja do napadu lub włamania, powinniśmy przede wszystkim zadbać o ochronę środków pieniężnych. Środki łatwo zbywalne, jak gotówka, powinny być obiektem szczególnej uwagi. Dlatego warto je przechowywać w sejfach ściennych. Polecamy nasze meble specjalistyczne jak sejfy ścienne, które doskonale zabezpieczą Twój majątek.

Tłumaczenia przysięgłe angielski


Dokonujemy szybkich i fachowych przekładów różnego rodzaju tekstów, dokumentów, artykułów, czy pism. Zapewniamy, że nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam wykonywać swoje obowiązki w sposób profesjonalny i skuteczny. Dzięki nam będą Państwo mogli wejść w posiadanie doskonałego tłumacza przysięgłego w języku angielskim. Zapraszamy do Translatium z Wrocławia.

centrum logistyczne


Branża e-commerce rośnie z każdym rokiem, a rok 2020 pokazał, że rola handlu internetowego i firm spedytorskich może być kluczowa dla bardzo wielu osób. Nasze centrum logistyczne specjalizuje się w przechowywaniu towarów, ich zabezpieczeniu oraz bezpiecznej wysyłce. Obsługujemy także zwroty, żebyś jako przedsiębiorca mógł w pełni skoncentrować się na rozwoju swojej firmy i na relacjach z klientami.

Usługi księgowe


Specjalizujemy się w pomocy przedsiębiorcom. Dzięki naszej firmie założysz swoją pierwszą działalność, pomożemy w dobrze odpowiedniej formy. Oferujemy usługi księgowe takie jak rozliczenia z ZUS, sporządzanie deklaracji i zeznań podatkowych, opracowujemy sprawozdania finansowe dla urzędów oraz sądów powszechnych.

kantory Szczecin


Wybierasz się na wakacje, ale nie wiesz gdzie wymienić na korzystnych warunkach pieniądze na obcą walutę? Kantory w Szczecinie, między innymi nasza firma Dukato, działają w oparciu o wyznaczone przez Narodowy Bank kursy. U nas znajdziesz niższe ceny za hurtowe zamówienia, a szczegóły uzgodnisz telefonicznie.

Zakładanie spółek z o.o


Rejestracja nowego przedsiębiorstwa łączy się z koniecznością spełnienia formalnych wymagań, z czym pomaga ta firma. Zakładanie spółek z o.o. jest możliwe po wyborze jednego z oferowanych pakietów. Dostępne w pakietach opcję obejmują rejestr w KRS, przygotowanie umów do Urzędu Skarbowego oraz umowy najmu powierzchni użytkowej.

Usługi Kadrowe


Jesteśmy doświadczonym zespołem, który wspiera firmy na terenie całej Polski w wypełnianiu niezbędnej dokumentacji finansowej. Marsola to biuro rachunkowe w Gdańsku, które świadczy usługi z zakresu prowadzenia podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, handlowych, a także zajmuje się raportowaniem oraz ryczałtem od ewidencji przychodów. Ponadto, w naszej ofercie znajdują się usługi kadrowe. Zakładamy akty osobowe, sporządzamy umowy o pracę, a także rejestrujemy przedsiębiorstwa i pracowników w urzędach.

teczki dla notariuszy


Doskonale zdajemy sobie sprawę, jaki wpływ na sukces w danej branży mogą mieć nawet pozornie drobne elementy. Dlatego właśnie nasze teczki dla notariuszy wykonujemy z niesamowitą precyzją i dbałością o nawet najmniejsze detale. Pracownicy kancelarii z pewnością będą dumni, mogąc nosić tego rodzaju produkty na ważne spotkania i konferencje.

Wirtualny adres firmy


Kluczową propozycją ProNume jest wirtualny adres firmy. Usługa ta skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców, którzy pragną ograniczyć koszty rejestracji nowej działalności bądź też chcą rozpocząć działalność w charakterze sklepu internetowego, a w związku z tym wynajem nieruchomości czy powierzchni biurowej byłby dla nich zbędnym wydatkiem. Nasza oferta stanowi remedium na te problemu. Ponadto - zyskują Państwo możliwość dowolnego korzystania z pomieszczeń biznesowych, dzięki którym planowane spotkania z Klientami bądź partnerami biznesowymi odbywać się będą w komfortowych warunkach.
2017 - © www.pznmuszyna.pl.