Finanse i rachunkowość

Lombard


Nasz kantor oraz lombard oferuje też Państwu fachową usługę wyceny oraz sprzedaży diamentów. Nasza wiedza o tym kamieniu pozwala na ustalenie rzeczywistej wartości oferowanego przedmiotu - dlatego z propozycji powinny być zadowolone obie strony. Oferujemy też wymianę walut - dolara amerykańskiego, euro.

Teczki z nadrukiem


Polecamy Państwu nasze teczki z nadrukiem, które wykonujemy dla Państwa zgodnie z Państwa indywidualnym projektem. Wydruk cyfrowy, jakiemu poddawane są nasze teczki jest gwarantem dokładnego odwzorowania Państwa projektu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie znajdziecie Państwo atrakcyjne ceny.

Księgowość Katowice


Oferujemy Państwu kompleksowe usługi rachunkowe, obejmujące pełną księgowość w Katowicach - skierowaną do małych, jak i dużych firm. Nasze biuro zajmuje się także zakładaniem spółek i prowadzeniem obsługi administracyjnej oraz rozliczeniami rocznymi. Organizujemy również szkolenia z zakresu podatków czy zarządzania finansami.

Leasing bez BIK i KRD


W zakresie naszych usług znajdziecie profesjonalny leasing bez BIK i KRD. Dzięki tego typu rozwiązaniom możliwe jest uzyskiwanie idealnych sposobów na otrzymanie potrzebnej Państwu gotówki. Będziecie mogli za jej sprawą zakupić potrzebne Wam środki, maszyny i urządzenia a co za tym idzie wykorzystać je do rozwijania swojej działalności. Zapewniamy Państwu fachową obsługę, która dobierze optymalne propozycje, gwarantujące najbardziej korzystne warunki spłaty zaciągniętych zobowiązań. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Wirtualny adres Warszawa


Dzięki naszej ofercie zyskasz nie tylko lokal w atrakcyjnej dzielnicy Warszawy, ale również będziesz miał zapewnioną pełną obsługę korespondencji. To wszystko sprawia, że wirtualny adres w Strefa Biura pozwoli Ci na zwiększenie prestiżu firmy bez narażania na zbędne koszty. Sprawdź dostępne pakiety na naszej stronie internetowej.

Ubezpieczenie podróżne


Wybierałeś się gdzieś na "wariackich papierach"? Twoje dzieci zawsze znajdą sposób, by coś zmalować podczas drogi? Może czas pomyśleć o zabezpieczeniu wędrówki? Ubezpieczenie podróżne Travelpolisa.pl z pewnością Ci w tym pomoże. Ich skuteczność i niebywałą użyteczność doceniła już rzesza zadowolonych klientów.
2017 - © www.pznmuszyna.pl.