Kursy, szkolenia

Bezpłatny kurs angielskiego Gdańsk


Wiemy, jak ważna i przydatna we współczesnych czasach jest nauka języków obcych. Oferujemy bezpłatny kurs angielskiego w Gdańsku dla osób, które ukończyły 25 lat oraz zamieszkują teren województwa pomorskiego. Warunkiem niezbędnym jest także status osoby pracującej w mikro, małym lub średnim przedsiębiorstwie. Pierwszeństwo w przystąpieniu do szkolenia mają osoby z wykształceniem maksymalnie średnim.

Systemy do głosowania


Proponujemy Państwu nowoczesne urządzenia umożliwiające przeprowadzanie testów wśród uczniów lub słuchaczy, jak również ankiet czy innych badań opinii publicznej. Dostępne w naszej ofercie systemy do głosowania pozwalają w szybki sposób zweryfikować poziom opanowania materiału, jak również proste obliczenie liczby osób będących "za" lub "przeciw".

Pomiary środowiska pracy


W ramach prowadzonej przez nas działalności prowadzone są pomiary środowiska pracy. Są to obligatoryjne dokumenty, jaki posiadać muszą przedsiębiorstwa. Wskazują one na sposób i rodzaj, a także stopień oddziaływania danych firm na pracowników czy też otoczenie. Dzięki nim możliwe jest uzyskiwanie szczegółowych informacji na temat warunków pracy.
2017 - © www.pznmuszyna.pl.