Kursy, szkolenia

Opiekunka osób starszych Niemcy


Jeśli jesteś zainteresowana podjęciem zatrudnienia poza granicami Polski, to mamy dla Ciebie propozycję. Opiekunka osób starszych w Niemczech to szansa na podjęcie legalnego zatrudnienia u naszych zachodnich sąsiadów. Nasza firma zajmuje się pośredniczeniem pomiędzy seniorami oraz kobietami, które chciałyby się podjąć towarzyszenia im w jesieni życia. Zapraszamy osoby komunikatywne.

Kurs języka niemieckiego


Zapraszamy na wyjątkowy kurs języka niemieckiego. Serdecznie zapraszamy osoby, które w szybki i prosty sposób chcą nauczyć się sprawnie posługiwać językiem angielskim, niemieckim lub hiszpańskim. Jesteśmy szkołą, która w swojej działalności stawia przede wszystkim na najwyższą jakość kształcenia. Kurs językowe oraz maturalne z angielskiego mogą być doskonałą okazją na rozpoczęcie przygody z mową i pismem , ale również świetnym sposobem na podwyższenie swoich kwalifikacji zawodowych.

Opiekunka dziecka


Medyczna Szkoła Policealna nr.2 w Warszawie to szansa na sprawdzoną i nowoczesną edukację po liceum. Jeżeli skończyłeś szkołę średnią i nie wiesz co dalej, a nie chcesz iść na studia, zdecyduj się na zdobycie nowych kwalifikacji zawodowych w naszej placówce. Kursy zawodowe pozwolą Ci zdobyć nowe umiejętności i rozwinąć swoją karierę. Już po 4 semestrach możesz zostać technikiem masażystą, opiekunką osób starszych, opiekunką dziecka, technikiem farmaceutycznym i nie tylko. Sprawdź listę zawodów.
2017 - © www.pznmuszyna.pl.