Kursy, szkolenia

Native speaker


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych podnoszeniem swoim kwalifikacji zawodowych, a także chcące spełniać własne ambicje osoby do standardowego lub intensywnego, wakacyjnego kursu języka angielskiego. Zatrudniani przez naszą szkołę językową Dedalus English native speakerzy pomogą Tobie skutecznie i kompleksowo prowadzić swobodne rozmowy i wypowiedzi w rodowitym języku Brytyjczyków i Amerykanów. Zajęcia obywają się we Wrocławiu, a kursanci mają do wyboru godziny, w których chcą uczestniczyć. We are waiting for you!

Szkolenia dla oświaty


Grono pedagogiczne może się zapisać na, indywidualne lub grupowe, szkolenia dla oświaty. Zarówno nauczyciele, jak i dyrektorzy mają możliwość, by wziąć udział w kursach, które obywają się online. Obejmują one analizę działania placówek, nowe metody pedagogiczne, ale także wdrażanie w nowoczesne systemy komputerowe, które mogą być wprowadzone do ośrodków.

Eco driving - szkolenia


Nieustannie rosnące ceny paliwa, wysokie koszty utrzymania samochodu, a także rosnące zanieczyszczenie środowiska, ukształtowały nowy trend w jeździe autem. Eco driving to metoda poruszania się po drodze, która polega na takim manewrowaniu pedałami gazu i sprzęgła, które generuje jak najmniejsze zużycie paliwa. Wbrew pozorom stosowanie się do tych reguł wcale nie zmniejsza naszej prędkość, a także nie wydłuża czasu przejazdów. Aby dowiedzieć się jak oszczędzić na paliwie odwiedź akademię Carevent.pl.

Customer experience


Jedną z powszechnie uznawanych oraz stosowanych technik podejścia do Klienta, jest rozważanie jego planów z puntów widzenia zjawiska zwanego Customer Experience. Metoda nakazuje przedsiębiorcom oraz specjalistom od reklamy zwracać szczególną uwagę na fakt tego, jakie wrażenia wywołują na odbiorcy poszczególne elementy marki oraz punktu sprzedażowego oraz jaki posiadają wkład dla synergicznego oddziaływania. Marka Everbe proponuje Państwu rozwiązania służące odczytania kanałów skutecznego wpływu na ludzi.
2017 - © www.pznmuszyna.pl.