Lekarze i specjaliści

Badanie opakowań


Firmy z sektora farmaceutycznego czy kosmetycznego powinny szczególnie dbać o bezpieczeństwo własnych produktów dla zdrowia i życia użytkowników. Zapraszamy wszystkie firmy z tej branży do współpracy z Mikrolab. Oferujemy między innymi badanie opakowań, które pozwoli na sprawdzenie czy wybrany typ oprawy dla Państwa wyrobów nie powoduje zagrożeń mikrobiologicznych, które mogłyby się odbić na zdrowiu konsumentów. Nasze analizy wykonujemy zarówno w oparciu o metody własne, jak i też te, których opis został nam dostarczony przez klienta.

Domy opieki mazowieckie


Witaj w Domu Opieki dla Seniorów Przystań w Józefowie. Nasz ośrodek jest wyposażony w nowoczesne udogodnienia dla osób starszych i schorowanych. Oferujemy zakwaterowanie w ładnie urządzonych pokojach w łazienkami. Przez całą dobę dyżurują u nas wykwalifikowane pielęgniarki. Podopieczni korzystają również z regularnych wizyt lekarskich. Wyżywienie jest kompletne, zbilansowane i dostosowane do potrzeb dietetycznych. Poznaj bliżej nasz ośrodek, w którym dbamy nie tylko o zdrowie, lecz również o dobre samopoczucie psychiczne naszych podopiecznych.

Peeling Warszawa


Witamy w gabinecie kosmetologicznym Instytut Estetyczny. Wykonujemy peeling w Warszawie, bardzo skuteczny w fotoodmładzaniu oraz walce z przebarwieniami jak również trądzikiem. Na dodatek można używać go w aktywnych stanach zapalnych skóry, ponieważ kwas ten ma działanie antybakteryjne. Skutecznie usuwa wszelkie niedoskonałości cery, a do tego działa jak antybiotyk. Polecamy go również na drobne zmarszczki i problemy z produkcją melaniny. W naszym gabinecie czeka też o wiele więcej innych zabiegów.

Protezy zębowe Poznań


Dla wielu osób sztuczne szczęki, implanty czy też licówki są jedynym sposobem na uzupełnienie braków. Oferujemy protezy zębowe zarówno całkowite, jak i pojedyncze. Do wyboru mają Państwo uzupełnienie ruchome lub też zamontowane na stałe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej przychodni dentystycznej w Poznaniu.

Stomatolog Bydgoszcz


Jeśli chcesz trafić do najlepszego stomatologa w Bydgoszczy, musisz odwiedzić nasz gabinet. Współpracujemy tylko z doświadczonymi fachowcami, dla których praca jest nie tylko sposobem na zarabianie pieniędzy, ale przede wszystkim powołaniem. Każdy stomatolog pracujący u nas posiada gruntowną wiedzę w swojej specjalizacji i tę wiedzę przekłada na umiejętności praktyczne. Przychodząc do nas każdy pacjent zyskuje pewność, że zostanie potraktowany wyjątkowo, a jego leczenie zostanie powierzone grupie specjalistów z Bydgoszczy.

Pracownia techniki dentystycznej


W naszym laboratorium protetycznym jesteśmy w stanie uzupełnić ubytki w zębach pacjenta dzięki wykorzystaniu technik skanowania i odtwarzania przestrzennych warunków jego jamy ustnej. Nasza pracownia techniki dentystycznej wykonuje odlewy i protezy galwaniczne, pełnoceramiczne korony i mosty oraz powstałe z pomocą formowania wgłębnego komponenty akrylowe.

gabinet weterynaryjny Wrocław


Przedstawiamy gabinet weterynaryjny Dolittle, w którym oferujemy opiekę fachową dla czworonogów różnych gatunków, od psów i kotów po gryzonie. Posiadamy lecznicę wyposażoną w aparaturę USG i sprzęt do analiz krwi. U nas oddajecie Państwo swoich pupili w ręce doświadczonych specjalistów. Zapraszamy.

Fala uderzeniowa


W gabinecie świadczone są usługi z zakresu rehabilitacji między innymi tkanek miękkich, schorzeń neurologicznych, stawu biodrowego i kolanowego, kręgosłupa, narządu żucia, a także ścięgna Achillesa. Fizjoterapeuta z gabinetu Novina przyjmuje Pacjentów w Poznaniu, wykonując zabiegi z wykorzystaniem fal uderzeniowych, akustycznych, pulsów elektrycznych, laserów, bardzo niskiej temperatury (poniżej -34 stopni), a także ultradźwięków, magnesów oraz światła. Wykonywane są również masaże różnych części ciała, za pomocą orientalnych technik.

gabinet podologiczny


Firma Podoland we Wrocławiu to profesjonalny gabinet podologiczny. Specjalizujemy się w pielęgnacji stóp obarczonych różnorodnymi problemami. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu zawodowemu i specjalistycznemu zapleczu oferujemy m.in. usuwanie problemu wrastających paznokci, nagniotków, modzeli, zrogowaciałego naskórka. Skutecznie pielęgnujemy skórę stóp. Nasze stopy każdego dnia poddawane są wielu przeciążeniom. Wystarczy odpowiednia pielęgnacja, aby przywrócić im ładny wygląd.

USG w ciąży Warszawa


W trakcie rozwoju płodu mogą pojawić się różnego rodzaju wady genetyczne i rozwojowe, jak chociażby zespół downa. USG ciąży w warszawskim gabinecie ginekologicznym Dr Pawła Piekarskiego, to jedna z metod diagnostycznych, dzięki którym jesteśmy w stanie wykryć tego rodzaju zmiany u rozwijającego się w łonie matki dziecka. Badanie przy zastosowaniu ultrasonografu powinno być wykonane pomiędzy 11 a 14 tygodniem. Na jego podstawie możemy ocenić również czynność serca płodu oraz ocenić czy prawidłowo rozwijają się wszystkie elementy ciała.
2017 - © www.pznmuszyna.pl.