Lekarze i specjaliści

Badanie opakowań


Firmy z sektora farmaceutycznego czy kosmetycznego powinny szczególnie dbać o bezpieczeństwo własnych produktów dla zdrowia i życia użytkowników. Zapraszamy wszystkie firmy z tej branży do współpracy z Mikrolab. Oferujemy między innymi badanie opakowań, które pozwoli na sprawdzenie czy wybrany typ oprawy dla Państwa wyrobów nie powoduje zagrożeń mikrobiologicznych, które mogłyby się odbić na zdrowiu konsumentów. Nasze analizy wykonujemy zarówno w oparciu o metody własne, jak i też te, których opis został nam dostarczony przez klienta.

Domy opieki mazowieckie


Witaj w Domu Opieki dla Seniorów Przystań w Józefowie. Nasz ośrodek jest wyposażony w nowoczesne udogodnienia dla osób starszych i schorowanych. Oferujemy zakwaterowanie w ładnie urządzonych pokojach w łazienkami. Przez całą dobę dyżurują u nas wykwalifikowane pielęgniarki. Podopieczni korzystają również z regularnych wizyt lekarskich. Wyżywienie jest kompletne, zbilansowane i dostosowane do potrzeb dietetycznych. Poznaj bliżej nasz ośrodek, w którym dbamy nie tylko o zdrowie, lecz również o dobre samopoczucie psychiczne naszych podopiecznych.

Peeling Warszawa


Witamy w gabinecie kosmetologicznym Instytut Estetyczny. Wykonujemy peeling w Warszawie, bardzo skuteczny w fotoodmładzaniu oraz walce z przebarwieniami jak również trądzikiem. Na dodatek można używać go w aktywnych stanach zapalnych skóry, ponieważ kwas ten ma działanie antybakteryjne. Skutecznie usuwa wszelkie niedoskonałości cery, a do tego działa jak antybiotyk. Polecamy go również na drobne zmarszczki i problemy z produkcją melaniny. W naszym gabinecie czeka też o wiele więcej innych zabiegów.

Protezy zębowe Poznań


Dla wielu osób sztuczne szczęki, implanty czy też licówki są jedynym sposobem na uzupełnienie braków. Oferujemy protezy zębowe zarówno całkowite, jak i pojedyncze. Do wyboru mają Państwo uzupełnienie ruchome lub też zamontowane na stałe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej przychodni dentystycznej w Poznaniu.

Fala uderzeniowa


W gabinecie świadczone są usługi z zakresu rehabilitacji między innymi tkanek miękkich, schorzeń neurologicznych, stawu biodrowego i kolanowego, kręgosłupa, narządu żucia, a także ścięgna Achillesa. Fizjoterapeuta z gabinetu Novina przyjmuje Pacjentów w Poznaniu, wykonując zabiegi z wykorzystaniem fal uderzeniowych, akustycznych, pulsów elektrycznych, laserów, bardzo niskiej temperatury (poniżej -34 stopni), a także ultradźwięków, magnesów oraz światła. Wykonywane są również masaże różnych części ciała, za pomocą orientalnych technik.

gabinet podologiczny


Firma Podoland we Wrocławiu to profesjonalny gabinet podologiczny. Specjalizujemy się w pielęgnacji stóp obarczonych różnorodnymi problemami. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu zawodowemu i specjalistycznemu zapleczu oferujemy m.in. usuwanie problemu wrastających paznokci, nagniotków, modzeli, zrogowaciałego naskórka. Skutecznie pielęgnujemy skórę stóp. Nasze stopy każdego dnia poddawane są wielu przeciążeniom. Wystarczy odpowiednia pielęgnacja, aby przywrócić im ładny wygląd.

USG w ciąży Warszawa


W trakcie rozwoju płodu mogą pojawić się różnego rodzaju wady genetyczne i rozwojowe, jak chociażby zespół downa. USG ciąży w warszawskim gabinecie ginekologicznym Dr Pawła Piekarskiego, to jedna z metod diagnostycznych, dzięki którym jesteśmy w stanie wykryć tego rodzaju zmiany u rozwijającego się w łonie matki dziecka. Badanie przy zastosowaniu ultrasonografu powinno być wykonane pomiędzy 11 a 14 tygodniem. Na jego podstawie możemy ocenić również czynność serca płodu oraz ocenić czy prawidłowo rozwijają się wszystkie elementy ciała.

Monitor diagnostyczny RTG


Proponujemy, między innymi, urządzenia kliniczne od producenta BARCO. Prezentowany monitor diagnostyczny RTG jest dostępny w różnych rozmiarach oraz modelach. Sprzęty posiadają czujnik iluminacji, co zapewnia czytelność oraz wysoki kontrast otrzymywanych obrazów. Ponadto wyróżnia je wysoka rozdzielczość oraz możliwość użytkowania w pionie i w poziomie - dodatkowe udogodnienie dla stomatologów oraz np. radiologów.

terapia eeg biofeedback


Proponujemy szkolenia z wykorzystania EEg Biofeedback w terapiach. Uczymy w jaki sposób korzystać z systemów, pozwalających na wykorzystanie treningu. Wyjaśniamy jakie elementy składają się na zakres nauki. Ciekawym aspektem jest krzywa uczenia, pozwalająca analizować wzrost amplitudy fali promowanej.

Dentysta Warszawa


Zdrowe, śnieżno - białe zęby są więc obecnie na wyciągnięcie ręki! Naprawdę warto skorzystać z takiej wyjątkowej szansy i poprawić stan swoich zębów, co oferuje nasz dentysta. Warszawa, co dotychczas było udręką i przez co wielokrotnie ze strachem rezygnowało się z wizyty już nie przeraża, bo coraz więcej gabinetów wykonuje takie zabiegi z największą precyzją, maksymalnie możliwie minimalizując przy tym ból. Tak też jest w naszej klinice.

psychoterapia poznawczo behawioralna


Terapia u psychologa może przynieść pożądane efekty, pod warunkiem, że jest to dobry psycholog. Kraków to duże miasto, w którym życie płynie szybko i intensywnie. Zachęcam do znalezienia chwili wytchnienia w tym pędzie i do spojrzenia w głąb siebie. W gabinecie psychoterapii, który prowadzę czeka na Ciebie chwila rozmowy i wytchnienia. To tutaj pomagam moim pacjentom przezwyciężyć lęk i śmiało spojrzeć w przyszłość. Zapraszam na konsultacje, jak również psychoterapię poznawczo-behawioralną.

Filtry do wody


Czy to na miejskim basenie czy też w hotelowej restauracji - filtry do wody występują w wielu miejscach. My skupmy się na urządzeniach dla domu, gdyż filtry do wody pitnej bardzo interesują dzisiejszych mieszkańców dużych miast. Zanieczyszczenia pochodzące z wodociągów oraz smak tak zwanej "kranówki" sprawiają, że filtry do wody stają się coraz częstszym widokiem w naszych domach, a czysta woda płynie w naszych kranach.
2017 - © www.pznmuszyna.pl.