Lekarze i specjaliści

Badanie opakowań


Firmy z sektora farmaceutycznego czy kosmetycznego powinny szczególnie dbać o bezpieczeństwo własnych produktów dla zdrowia i życia użytkowników. Zapraszamy wszystkie firmy z tej branży do współpracy z Mikrolab. Oferujemy między innymi badanie opakowań, które pozwoli na sprawdzenie czy wybrany typ oprawy dla Państwa wyrobów nie powoduje zagrożeń mikrobiologicznych, które mogłyby się odbić na zdrowiu konsumentów. Nasze analizy wykonujemy zarówno w oparciu o metody własne, jak i też te, których opis został nam dostarczony przez klienta.

Domy opieki mazowieckie


Witaj w Domu Opieki dla Seniorów Przystań w Józefowie. Nasz ośrodek jest wyposażony w nowoczesne udogodnienia dla osób starszych i schorowanych. Oferujemy zakwaterowanie w ładnie urządzonych pokojach w łazienkami. Przez całą dobę dyżurują u nas wykwalifikowane pielęgniarki. Podopieczni korzystają również z regularnych wizyt lekarskich. Wyżywienie jest kompletne, zbilansowane i dostosowane do potrzeb dietetycznych. Poznaj bliżej nasz ośrodek, w którym dbamy nie tylko o zdrowie, lecz również o dobre samopoczucie psychiczne naszych podopiecznych.

Protezy zębowe Poznań


Dla wielu osób sztuczne szczęki, implanty czy też licówki są jedynym sposobem na uzupełnienie braków. Oferujemy protezy zębowe zarówno całkowite, jak i pojedyncze. Do wyboru mają Państwo uzupełnienie ruchome lub też zamontowane na stałe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej przychodni dentystycznej w Poznaniu.

Fala uderzeniowa


W gabinecie świadczone są usługi z zakresu rehabilitacji między innymi tkanek miękkich, schorzeń neurologicznych, stawu biodrowego i kolanowego, kręgosłupa, narządu żucia, a także ścięgna Achillesa. Fizjoterapeuta z gabinetu Novina przyjmuje Pacjentów w Poznaniu, wykonując zabiegi z wykorzystaniem fal uderzeniowych, akustycznych, pulsów elektrycznych, laserów, bardzo niskiej temperatury (poniżej -34 stopni), a także ultradźwięków, magnesów oraz światła. Wykonywane są również masaże różnych części ciała, za pomocą orientalnych technik.

Leczenie łojotokowego zapalenia skóry głowy


Witamy w klinice włosa Hair Medica. Specjalizujemy się w terapii łysienia i jego rozmaitych odmian. Prowadzimy również leczenie łojotokowego zapalenia skóry głowy. To schorzenie następuje, gdy przesadna produkcja łoju prowadzi do zaczopowania gruczołów, a w efekcie wytworzenia się stanu zapalnego. W naszym ośrodku zyskujecie Państwo szansę na konsultację ze specjalistami: trychologiem, dermatologiem czy endokrynologiem. Wspólne działania pozwolą szybko wyleczyć każdy stan zapalny i zachować włosy w dobrej kondycji.

Preparaty na wypadanie włosów


Wybierając produkty z sklepu internetowego Hair Pharma masz pewność, że dostosujesz je do swoich potrzeb. To preparaty na wypadanie włosów, które kupisz w dowolnej formie - ampułek, lotionów, sprayów czy innych. Szczególnie polecamy szampony firmy DSD de Luxe czy Nubea do codziennego stosowania podczas kąpieli.

Eko zakupy z dostawą


Nasza rodzinna firma już od 20 lat zapewnia klientom świeże produkty spożywcze prosto ze sprawdzonych i zaufanych źródeł. Oprócz owoców i warzyw oferujemy także wiejskie jaja, miody, kiszonki, przetwory oraz soki i syropy. Realizujemy zakupy z dostawą do domu przez trzy dni w tygodniu pod wybrane kody pocztowe. Dokładamy wszelkich starań, żeby otrzymali Państwo tylko najświeższe i najlepsze okazy, dlatego wyjątkowo starannie pakujemy zamówione warzywa i owoce, przestrzegając wszystkich niezbędnych zasad higieny. Oferujemy także dowóz pod adresy firmowe.

kolagen z ryb


W sklepie można nabyć produkty pochodzenia roślinnego i zwierzęcego. Oferowany jest między innymi kolagen z ryb w kapsułkach. W skład suplementu oprócz właściwej substancji wchodzi mleko krowie i kobyle oraz wyciąg z aronii i żurawiny. Produkt został dodatkowo wzbogacony witaminą C, ułatwiającą przyswajanie zawartości.

psychoterapia indywidualna Łódź


W naszym centrum eMOCJa pacjenci mają dostęp do różnych dróg leczenia, a jedną z najczęściej wykorzystywanych jest psychoterapia indywidualna. Ma ona na celu wyleczenie lub znaczące ograniczenie schorzeń o naturze psychologicznej. Terapia ta opiera się zawsze o kontakt i osobiste wsparcie pacjenta. Nasi pacjenci uczą się jak radzić sobie z lękiem czy różnymi niepokojącymi zachowaniami, a także próbują zrozumieć skąd te problemy się biorą. Serdecznie zapraszamy!
2017 - © www.pznmuszyna.pl.