Porady psychologiczne, psychologia

azjatyckie centrum językowe


Wyjdź ze swojej strefy komfortu i zapisz się do nas na zajęcia, by nauczyć się czegoś nowego! Prowadzone przez nas azjatyckie centrum językowe zaprasza Cię na zajęcia chińskiego, japońskiego oraz koreańskiego. Małe grupy, świetni lektorzy, stała możliwość rozwoju i efekty widoczne z lekcji na lekcję - czego więcej można chcieć?

Traktor dla dzieci na akumulator


Zabawa modelami potrafi dostarczyć ogromnej frajdy. Każdy samochód, traktor dla dzieci na akumulator od super-toys.pl to auto, które reaguje w bardzo realistyczny sposób, dostarczając tym samym każdemu użytkownikowi wiele radości. Tego typu pojazd to również doskonały pomysł na prezent - na przykład dla najmłodszych.

Wagi elektroniczne


Przedsiębiorstwa produkujące wagi elektroniczne przywiązują dużo uwagi do badań naukowych, których celem jest rozwój nowych sposobów ważenia. Konkurencja panująca wśród dystrybutorów i producentów tego rodzaju wag sprawia, że na rynku mogą utrzymać się jedynie te firmy, które nieprzerwanie rozwijają się. To dlatego kolejne wagi elektroniczne są nie tylko coraz dokładniejsze, ale również zdecydowanie prostsze w obsłudze.

Kołyski dla dzieci


Jedną z proponowanych przez nas i szczególnie popularnych wśród naszych klientów grup produktów są skandynawskie kołyski dla dzieci. To produkty od podstaw - ze względu na swoje przeznaczenie - zaprojektowane w sposób zapewniający maksymalne bezpieczeństwo i komfort użytkowania - zarówno dla malucha, jak i jego rodziców.

Nauka niemieckiego online


Nasza szkoła zajmuje się prowadzeniem zajęć z języków obcych. Wierzymy, że nauka niemieckiego online może być tak samo, lub nawet bardziej skuteczna od stacjonarnej. Oferujemy zajęcia z profesjonalistami: wykładowcami akademickimi, native speakerami i doświadczonymi lektorami. Zajęcia odbywają się w małych grupach - od trzech do sześciu osób. Dzięki temu lektorzy mogą poświęcić czas każdemu lektorowi i dostosować tempo do potrzeb uczniów. Udostępniamy uczniom platformę, na której są dostępne materiały z zajęć.

Drewniane układanki


Wybierasz się na urodziny do kilkuletniego dziecka rodziny czy znajomych i szukasz dla niego prezentu, który przyniesie mu dużo frajdy, ale i pozwoli pracować nad jego rozwojem? Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego sklepu online, w którym oferujemy różne ciekawe zabawki. Mamy np. drewniane układanki edukacyjne.

Przedszkole montessori Gdynia


Łącząc zabawę z edukacją, pragniemy zadbać o rozwój każdego malucha, a nasze przedszkole Montessori w Gdyni to miejsce doskonałego połączenia zabawy oraz nauki. Jesteśmy specjalistami w zakresie zapewniania najmłodszym wspaniałej rozrywki - niskie ceny sprawiają, że skorzystać z naszych usług będzie mogła większa liczba osób, a doskonale wyszkoleni nauczyciele sprawią, że najmłodsi będą mogli rozwijać się odpowiednio poza domem, w towarzystwie rówieśników. Zachęcamy do zapisywania swoich pociech.

śpiworek dla niemowlaka


W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele pięknych akcesoriów do pokoju dziecięcego oraz wspaniałe śpiworki dla niemowląt. Wszystkie nasze produkty są piękne i wytrzymałe. Jeśli zdecydują się Państwo na nasze śpiworki dla niemowląt to zapewne będą Państwo zachwyceni ich przystępnymi cenami. Dzięki tym produktom będą Państwo mogli wyjść ze swoim maleństwem na długi spacer nawet w bardzo chłodne dni. Nasz śpiworek dla niemowlaka doskonale ochroni Państwa dziecko przed zimnem. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Akcesoria do łóżeczka dziecięcego


Ciąża to szczególny czas dla obojga przyszłych rodziców, którzy starają się jak najlepiej przygotować na narodziny potomka. Jednym z etapów przygotowań jest urządzanie pokoju dla noworodka. Nasza firma pomoże wam w tym zadaniu, oferując bezpieczne w użyciu i miłe dla oka akcesoria do łóżeczka dziecięcego.

Punkt przedszkolny Szczecin


Wszelkiego rodzaju warsztaty i zajęcia rozwijające oraz sensoryczne są potrzebne każdemu maluchowi. My jako punkt przedszkolny w Szczecinie w swojej ofercie edukacyjnej tego typu aktywności mamy wiele. Oferujemy między innymi naukę dobrych manier, języka migowego, a nawet polisensoryczną matematykę.

Zestaw mama córka


Planujesz zrobić sobie profesjonalną sesję zdjęciową ze swoją małą księżniczką? Niepowtarzalny efekt zapewni ci nasz zestaw mama - córka. Ubierzcie się w dopasowane do siebie elementy stroju w różnych wersjach kolorystycznych oraz wzorach, by podobieństwo na zdjęciach rzucało się od razu w oczy. Oferowana przez nas propozycja zawierająca bardzo eleganckie sukienki - zarówno dla starszej, jak i dla młodszej - stanowi świetną pamiątkę i zapewni wyjątkową zabawę w trakcie spędzania czasu z twoją młodszą wersją.

mycie okien


Wśród naszej szerokiej oferty sprzątania mieszkań, zieleni, biur, instytucji, a nawet obiektów przemysłowych znajdą Państwo usługę skierowaną również do odbiorców indywidualnych jaką jest mycie okien. Jeśli nie masz czasu bo jesteś zbyt zapracowany, jesteś słabego zdrowia i zbyt dużą trudność stanowi dla Ciebie ta czynność lub po prostu nie masz ochoty na mycie okien - chętnie zrobimy to za Ciebie. Wystarczy skontaktować się z nami. Zapraszamy do współpracy.
2017 - © www.pznmuszyna.pl.