Prawnicy, radcy prawni

Zakład pogrzebowy Warszawa Mokotów


Zajmujemy się organizacją pochówków. Nasz zakład pogrzebowy zlokalizowany jest w Warszawie Mokotowie. Realizujemy wszelkie formalności urzędowe, zapewniamy transport zmarłego z domu, szpitala czy hospicjum, a także pobieramy zasiłek z ZUS-u. Na życzenie rodziny zmarłego, zajmujemy się zamawianiem nekrologów w prasie.

oferty pracy Holandia


Praca w Holandii cieszy się sporym uznaniem wśród Polaków, pragnących wyjechać w poszukiwaniu chleba. Jeśli i Ty jesteś zainteresowany ofertami zatrudnienia w tym pięknym kraju, odwiedź nasze biuro. Nasza agencja to specjaliści, którzy mają na swoich kontach setki zadowolonych pracowników. Sprawdź aktualne oferty!

wieńce pogrzebowe


Pochówek bliskiej osoby jest traumatycznym przeżyciem, które może mieć wpływ na kolejne lata życia. Warto więc zadbać o każdy szczegół w tych przykrych chwilach, by oddać ostatnią posługę zmarłemu. Oprócz wyboru odpowiedniej trumny, tradycją przy pochówku stały się wieńce pogrzebowe znajdujące się wokół niej.

bielizna erotyczna damska


Chcesz rozgrzać swojego kochanka do czerwoności i szukasz do tego celu odpowiednich biustonoszy, stringów czy haleczek? Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, w którym znajduje się bielizna erotyczna damska. Możesz zaopatrzyć się u nas w wiele koronkowych lub całkowicie transparentnych elementów.
2017 - © www.pznmuszyna.pl.