Sprzęt i akcesoria do gotowania

Restauracje w krakowie


Szukasz najlepszej restauracji w Krakowie? Odwiedź Balaton - lokal serwujący znakomite dania kuchni węgierskiej. Ten niewielki kraj, z największym europejskim jeziorem zasłynął na kontynencie niebanalnymi smakami. Słowo "gulasz" znajdziemy w każdym języku. Posmakuj tego przyrządzonego przez naszego szefa kuchni. U nas królują wyśmienite mięsa, wyselekcjonowane ryby i mnóstwo pikantnej papryki. Na zaostrzenie apetytu proponujemy słynne wino Tokaj, zwane w Polsce po prostu "Węgrzynem". Zapraszamy serdecznie.

Hurtownia alkoholi


W naszej firmie zajmujemy się dystrybucją różnego rodzaju trunków od polskich oraz zagranicznych producentów. Prowadzona przez nas hurtownia alkoholi obejmuje przede wszystkim różnego rodzaju piwa z regionalnych browarów. W naszej ofercie znalazły się produkty polskie, jak również niemieckie, czeskie, ukraińskie, angielskie czy holenderskie.

Wędkarstwo morskie


Jesteś nad Bałtykiem? Szukasz atrakcji innej niż smażenie się na plaży? Zasmakuj w wędkarstwie morskim! Nie musisz mieć uprawnień, ani doświadczenia. Zgłoś się do firmy Nereida, która organizuje wyprawy na dorsza na pełnym morzu. Wypływamy każdego ranka z portu we Władysławowie. Udostępniamy sprzęt, prowadzimy instruktaż. Zapraszamy również grupy zorganizowane, które szukają pomysłu na przykład na zabawę integracyjną. W cenie udziału są zawarte posiłki i ciepłe napoje. Pasjonatów zapraszamy na rejsy dwudniowe.

kawa vergnano


Jednym z najbardziej cenionych napojów jest kawa Vergnano z Włoch. Sklep, który prowadzi profesjonalną jej sprzedaż, zawsze będzie się cieszył szerokim zainteresowaniem. Ludzie ją uwielbiają. Cieszą się jej gorzkawym i cierpkim smakiem i pobudzającym działaniem. Niektórzy nie potrafią sobie wyobrazić dnia, który nie miałby być rozpoczęty kawa.
2017 - © www.pznmuszyna.pl.