Sprzęt i akcesoria do gotowania

kawa vergnano


Jednym z najbardziej cenionych napojów jest kawa Vergnano z Włoch. Sklep, który prowadzi profesjonalną jej sprzedaż, zawsze będzie się cieszył szerokim zainteresowaniem. Ludzie ją uwielbiają. Cieszą się jej gorzkawym i cierpkim smakiem i pobudzającym działaniem. Niektórzy nie potrafią sobie wyobrazić dnia, który nie miałby być rozpoczęty kawa.

Polskie nalewki


Nasza firma oferuje największy wybór tych trunków, dostępny na rynku. Produkujemy aż 27 różnych smaków. Polskie nalewki przygotowujemy już od 15 lat, w oparciu o tradycyjne przepisy pochodzące z naszych rodzinnych zbiorów. Dzięki temu, że receptura nie pozostała zmieniona i pochodzi sprzed wojny, oferowany produkt jest tradycyjny.

Worki foliowe producent


Zapraszamy państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy - jako producent opakowań działający na rynku od długiego czasu, daliśmy się poznać jako profesjonaliści i osoby dbające o swoich klientów. Proponujemy doskonałe worki foliowe, torebki papierowe czy też opakowania spożywcze, co jest jedynie częścią naszej propozycji dla Państwa.

Kawa pod dripa


W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór ziaren do zaparzania metodami klasycznymi i alternatywnymi. Kawa pod dripa czy do zaparzenia w aeropressie to specjalnie przygotowane ziarna, które zachwycą każdego konesera jasno palonych odmian. Proces przygotowania ziaren polega na ich wypalaniu na małych palarkach. Metoda ta wydobywa niepowtarzalny smak z ziaren.

Odżywki na stawy dla psa


Zdrowie Twojego zwierzęcego pupila nie powinno być czymś o niskim priorytecie w Twoim życiu. Dlatego już dziś wejdź na naszą stronę i sprawdź odżywki na stawy dla psa, by ten przez długi czas cieszyć się mógł swoimi ulubionymi aktywnościami fizycznymi, a czas spędzony ze swoim właścicielem był niezwykle udany.

Pizza Winogrady


Szykuje Ci się wieczór z przyjaciółką przy filmowych nowościach i musisz przygotować coś do jedzenia? Może zamiast gotować, zamówisz już coś gotowego? Pizza jest zawsze pysznym wyborem! Możesz sam wybrać, co znajdzie się na niej lub skusić się na już gotowe kompozycje. Swoje lokale mamy m.in. na Winogradach.

gazowy piec do pizzy


W ofercie firmy znajdziemy także uniwersalny gazowy piec do pizzy, który gwarantuje szybkie efekty, powtarzalność wypieków, a wszystko to przy niższych kosztach eksploatacji dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii. Produkt ten jest łatwy w montażu i nie wymaga dodatkowych zabiegów instalacyjnych w pomieszczeniu.

naczynka do yerba mate


Tykwy znane są od bardzo dawna i wciąż powodują, że wypijane z nich napary smakują lepiej niż w czymkolwiek innym. matetime.store oferują wszystkim swoim Klientom naczynka do Yerba Mate, które zostały dodatkowe wzmocnione elementami metalowymi i stylizowane są na ten antyczne. ich ogromnym atutem jest zróżnicowane, wyjątkowe zdobienie, które z pewnością przypadnie Państwu do gustu. Chcąc spełniać oczekiwania najbardziej wymagających osób, zaopatrujemy się w wyroby u południowoamerykańskich producentów.

Personalizowane słodycze


Tworzymy cukierki, które są nie tylko pyszne, ale również bardzo efektowne. Wszystkie nasze produkty robione są ręcznie z karmelu. Organizujemy specjalne pokazy, podczas których prezentujemy nasze metody pracy. Personalizowane słodycze uświetnią ważne okazje, takie jak wieczór panieński, chrzest czy ślub.
2017 - © www.pznmuszyna.pl.