Sprzęt i akcesoria do gotowania

Restauracje w krakowie


Szukasz najlepszej restauracji w Krakowie? Odwiedź Balaton - lokal serwujący znakomite dania kuchni węgierskiej. Ten niewielki kraj, z największym europejskim jeziorem zasłynął na kontynencie niebanalnymi smakami. Słowo "gulasz" znajdziemy w każdym języku. Posmakuj tego przyrządzonego przez naszego szefa kuchni. U nas królują wyśmienite mięsa, wyselekcjonowane ryby i mnóstwo pikantnej papryki. Na zaostrzenie apetytu proponujemy słynne wino Tokaj, zwane w Polsce po prostu "Węgrzynem". Zapraszamy serdecznie.

Wędkarstwo morskie


Jesteś nad Bałtykiem? Szukasz atrakcji innej niż smażenie się na plaży? Zasmakuj w wędkarstwie morskim! Nie musisz mieć uprawnień, ani doświadczenia. Zgłoś się do firmy Nereida, która organizuje wyprawy na dorsza na pełnym morzu. Wypływamy każdego ranka z portu we Władysławowie. Udostępniamy sprzęt, prowadzimy instruktaż. Zapraszamy również grupy zorganizowane, które szukają pomysłu na przykład na zabawę integracyjną. W cenie udziału są zawarte posiłki i ciepłe napoje. Pasjonatów zapraszamy na rejsy dwudniowe.

kawa vergnano


Jednym z najbardziej cenionych napojów jest kawa Vergnano z Włoch. Sklep, który prowadzi profesjonalną jej sprzedaż, zawsze będzie się cieszył szerokim zainteresowaniem. Ludzie ją uwielbiają. Cieszą się jej gorzkawym i cierpkim smakiem i pobudzającym działaniem. Niektórzy nie potrafią sobie wyobrazić dnia, który nie miałby być rozpoczęty kawa.

Polskie nalewki


Nasza firma oferuje największy wybór tych trunków, dostępny na rynku. Produkujemy aż 27 różnych smaków. Polskie nalewki przygotowujemy już od 15 lat, w oparciu o tradycyjne przepisy pochodzące z naszych rodzinnych zbiorów. Dzięki temu, że receptura nie pozostała zmieniona i pochodzi sprzed wojny, oferowany produkt jest tradycyjny.
2017 - © www.pznmuszyna.pl.