Sprzęt i akcesoria do gotowania

Restauracje w krakowie


Szukasz najlepszej restauracji w Krakowie? Odwiedź Balaton - lokal serwujący znakomite dania kuchni węgierskiej. Ten niewielki kraj, z największym europejskim jeziorem zasłynął na kontynencie niebanalnymi smakami. Słowo "gulasz" znajdziemy w każdym języku. Posmakuj tego przyrządzonego przez naszego szefa kuchni. U nas królują wyśmienite mięsa, wyselekcjonowane ryby i mnóstwo pikantnej papryki. Na zaostrzenie apetytu proponujemy słynne wino Tokaj, zwane w Polsce po prostu "Węgrzynem". Zapraszamy serdecznie.

Ciasto na pierogi


Żeby stworzyć wyjątkowe potrawy, konieczna jest znajomość najlepszej receptury. Doradca Smaku daje wyjątkowe przepisy, dzięki którym stworzysz np. delikatne i pyszne ciasto na pierogi. Pokażemy Wam także, jakie dodatki będą do nich najbardziej odpowiednie i jak stworzyć zarówno kompozycje słodkie, jak i wytrawne.

Hurtownia alkoholi


W naszej firmie zajmujemy się dystrybucją różnego rodzaju trunków od polskich oraz zagranicznych producentów. Prowadzona przez nas hurtownia alkoholi obejmuje przede wszystkim różnego rodzaju piwa z regionalnych browarów. W naszej ofercie znalazły się produkty polskie, jak również niemieckie, czeskie, ukraińskie, angielskie czy holenderskie.
2017 - © www.pznmuszyna.pl.