Sprzęt sportowy, akcesoria sportowe

materac dmuchany z pompką


Firma zapewnia najwyższy standard bezpieczeństwa podczas zabaw i rekreacji na wodzie. Zrobiony z winylu materac dmuchany z pompką jest odporny na uszkodzenia, dzięki czemu producent jest w stanie zagwarantować długi czas jego eksploatacji. Produkt może być użyty poza basenem, gdyż jego kształt i komfort użycia umożliwiają wygodny sen w warunkach campingowych.

Stroje pływackie damskie


Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego internetowego sklepu FINIS Poland, prowadzącego sprzedaż artykułów na basen. W naszym asortymencie znajdują się między innymi stroje pływackie, zarówno damskie, jak i męskie. Prezentujemy modele jednoczęściowe i dwuczęściowe, a także sportowe, dzięki czemu każdy Klient znajdzie model dla siebie.

Wynajem jachtów


Czarter jachtów na Mazurach to idealny sposób na poznanie tego regionu, jego wyjątkowej przyrody i unikalnego klimatu. Dzięki nam mogą Państwo skorzystać z łodzi motorowych oraz żaglowych i zasmakować w prawdziwej przygodzie. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z nasza ofertą na wynajem jachtów już teraz i zarezerwuj wymarzony termin!
2017 - © www.pznmuszyna.pl.