Sprzęt sportowy, akcesoria sportowe

materac dmuchany z pompką


Firma zapewnia najwyższy standard bezpieczeństwa podczas zabaw i rekreacji na wodzie. Zrobiony z winylu materac dmuchany z pompką jest odporny na uszkodzenia, dzięki czemu producent jest w stanie zagwarantować długi czas jego eksploatacji. Produkt może być użyty poza basenem, gdyż jego kształt i komfort użycia umożliwiają wygodny sen w warunkach campingowych.

Wynajem jachtów


Czarter jachtów na Mazurach to idealny sposób na poznanie tego regionu, jego wyjątkowej przyrody i unikalnego klimatu. Dzięki nam mogą Państwo skorzystać z łodzi motorowych oraz żaglowych i zasmakować w prawdziwej przygodzie. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z nasza ofertą na wynajem jachtów już teraz i zarezerwuj wymarzony termin!

Bieżnia elektryczna


Jeśli potrzebna jest Państwu profesjonalna i wytrzymała bieżnia elektryczna zapraszamy do przejrzenia naszego katalogu ofertowego, w którym znajdziecie Państwo liczne produkty służące do wyposażenia siłowni. Nasza bieżnia elektryczna wykorzystywana jest przez klientów indywidualnych, którzy posiadają przydomowe siłownie, jak i przez klientów zinstytucjonalizowanych, którzy wykorzystują ją w klubach fitness i profesjonalnych siłowniach. Profesjonaliści cenią naszą wysoką jakość wszystkich naszych produktów!

Kalkulator kalorii


Na stronie firmy można skorzystać z narzędzia do liczenia energii czerpanej z pożywienia. Kalkulator kalorii pomaga w dbaniu o bilans energetyczny. Akcesorium uwzględnia szereg czynników, jak tryb życia oraz pozycję ciała. Można też ustawić pożądany cel, który łatwiej będzie zrealizować dzięki czytelnej aplikacji.

Broń czarnoprochowa


Duży wybór i atrakcyjne ceny, a także militaria od sprawdzonych producentów - to jedne z wielu atutów wyróżniających naszą ofertę. Broń czarnoprochowa dostępna w katalogu to modele cieszące się dużą popularnością. Znajdą Państwo u nas repliki rewolwerów, strzelb, pistoletów oraz karabinów, a także niezbędne akcesoria.
2017 - © www.pznmuszyna.pl.