Warsztaty, mechanicy

Myjka ultradźwiękowa


Jeśli prowadzicie Państwo warsztat lub zakład produkcyjny i poszukujecie sprawdzonych, dopasowanych do Waszych indywidualnych potrzeb rozwiązań w zakresie oczyszczania i odtłuszczania, zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Podex Sp. z o.o. Naszą specjalnością jest produkcja urządzeń takich, jak myjnie ręczne, koszowe oraz ultradźwiękowe oraz organicznych płynów usuwających zabrudzenia ze smarów i olejów oraz innych substancji ropopochodnych. Uzupełnieniem naszej oferty są usługi w zakresie serwisowania oferowanych rozwiązań.

Redlery


Są one wykorzystywane przede wszystkim w maszynach i konstrukcjach rolniczych. Redlery służą do transportowania paszy, mączki kostnej czy też innego rodzaju granulatów rolniczych do silosów. W ofercie firmy BOLTEX znajdą Państwo odpowiednie dla tego mechanizmu łańcuchy, które podobnie jak wszystkie nasze produkty cechują się świetną jakością pracy.

Myjnia samoobsługowa


Nasze myjnie bezdotykowe to rozwiązania, jakie sprawdzają się do mniejszych oraz dużych samochodów. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest uzyskiwanie przestronnych pomieszczeń do usuwania zabrudzeń, ochrony karoserii, dzięki wykorzystaniu wosku. Nasze systemy to ich niezawodne działanie, które posłuży Wam przez lata.

wiązki elektryczne


Produkujemy wysoko jakościowe części samochodowe. Wśród naszej oferty znalazły się między innymi klocki hamulcowe oraz wiązki elektryczne do różnych typów pojazdów (osobowe i dostawcze). Dzięki wykorzystaniu do procesu ich produkcji sprawdzonych technologii, są niezwykle wytrzymałe i doskonale spełniają swoją rolę. Kup nasze produkty, a zwiększysz wydajność i funkcjonalność swojego samochodu.

Transport medyczny


Przedstawiamy usługi firmy Sani-Trans-Med. Świadczymy prywatny transport medyczny osób chorych i niepełnosprawnych. Oferujemy przewozy z placówek medycznych do domu, przewozy pomiędzy placówkami medycznymi na terenie całego kraju, transport na zabiegi, badania, operacje. W ramach zleceń specjalnych obsługujemy również sprowadzanie chorych z zagranicy. Nasze ambulanse posiadają wysokiej klasy wyposażenie dostosowane do różnorodnych potrzeb pacjentów, również tych wymagających pozycji leżącej. Zatrudniamy personel lekarski.

Podnośniki kolumnowe


Nowoczesne, o bardzo dużym udźwigu, stabilne i proste w obsłudze. Prezentowane na naszej stronie internetowej podnośniki kolumnowe Launch doskonale sprawdzają się w trakcie codziennej eksploatacji. Proponujemy warianty zróżnicowane pod względem parametrów technicznych, a także cen, łączone na dole lub na górze.

Flow pack


W asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajdują się wysokojakościowe maszyny i urządzenia Flow Pack, które pozwalają na szybkie pakowanie produktów spożywczych i rolnych. To idealne rozwiązanie dla każdego ogrodnika oraz rolnika - inwestycja w funkcjonalne maszyny zawsze jest opłacalna! Zapraszamy do kontaktu.

Usługi dźwigowe


Aby wykorzystanie sporej wielości urządzeń i maszyn budowlanych okazało się możliwe i jakkolwiek efektywne, niezbędnym staje się posłużenie się produktami najbardziej znaczących marek. Otóż, flota marki Sztan-Bach obejmuje maszyny takich producentów jak Liebherr, Krupp, Coles i wiele innych. To właśnie wyposażenie sprawia również, iż usługi dźwigowe przez nas wykonywane okazują się nie tylko niezwykle precyzyjne, ale i możliwie najbardziej bezpieczne. Zachęcamy do kontaktu oraz rezerwacji terminów.

Akcesoria do przyczep kempingowych


Komfort kampera polega na tym, że podróżujący nie musi poszukiwać noclegu. Jednak by Twoja podróż była naprawdę wygodna potrzebujesz kompleksowego wyposażenia pojazdu. U nas znajdziesz liczne akcesoria do przyczep kempingowych: klimatyzatory, markizy, akumulatory, grille, środki do czyszczenia oraz bagażniki.

Leasing samochodu osobowego


W zakresie naszej oferty znajdziecie przygotowany przez naszych specjalistów leasing operacyjny samochodu osobowego. Oferowane przez nas rozwiązania skierowane są do klientów indywidualnych, jak również firm, poszukujących idealnych dla siebie środków transportu. Znajdziecie u nas szeroki wybór modeli pojazdów, jakie dostępne są w naszej ofercie. Przygotowane przez nas warunki zapewniają atrakcyjne formy współpracy dla zainteresowanych osób, obniżające koszty utrzymywania i eksploatacji wybranych aut.

Wynajem busa Warszawa


Jeżeli jesteś zdecydowany na wynajem busa, Warszawa jest miastem, w którym możemy Ci zaoferować najbardziej atrakcyjną propozycję w tym zakresie. Decydując się na nawiązanie z nami współpracy możesz liczyć na to, że spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania. Tylko u nas znajdziesz nowoczesne pojazdy, które bezpiecznie dowiozą Cię na miejsce i pozwolą odbyć komfortową podróż. Przekonaj się, że wypożyczenie pojazdu z BusySkora.pl to doskonałe rozwiązanie także dla Ciebie - jesteśmy pewni, że współpraca z naszą firmą będzie dla Ciebie korzystna.

Filtr paliwa do samochodów


Zajmujemy się produkcją urządzeń, które uniemożliwiają przepływ zanieczyszczeń do silnika aua. Posiadamy w naszej ofercie filtr paliwa do samochodów, który zatrzymuje opiłki metalu czy drobinki rdzy, mogące zakłócić pracę jednostki napędowej w pojeździe mechanicznym oraz zapobiega nadmiernemu zużyciu wtryskiwaczy czy pomp.

Szybkie przesyłki kurierskie


Doskonale wiemy, że przesyłki kurierskie są w dzisiejszych czasach jednym z najczęściej wykorzystywanych sposobów wymiany dóbr i towarów. Dlaczego więc mielibyśmy to Państwu utrudniać? Zapraszamy już dziś serdecznie na stronę internetową naszej firmy, gdzie oferujemy tanie i szybkie przesyłki kurierskie w kraju i za granicą. Zapraszamy do współpracy!

Magazynowanie Skierniewice


Jesteśmy doświadczoną firmą oferującą międzynarodową i krajową spedycję przesyłek. Proponujemy standardowy oraz ekspresowy przewóz ładunków. Nasi klienci mogą skorzystać również z usługi takiej jak magazynowanie - składujemy towary nie tylko w Skierniewicach, ale też w innych sprawdzonych punktach na terenie całej Polski.
2017 - © www.pznmuszyna.pl.