Wyjazdy, biura podróży

Noclegi w Bydgoszczy


U nas znajdą Państwo najlepsze noclegi. Bydgoszcz oferuje wiele miejsc, w których turyści, czy biznesmeni mogą znaleźć schronienie. City Hotel oferuje jednak coś więcej. Wspaniałe, nowoczesne wnętrza, komfortowe pokoje, doskonałą restaurację i bar, a także sale weselne i konferencyjne. Nad wszystkim czuwa profesjonalna obsługa.

Sale konferencyjne Mazury


Zapraszamy do komfortowego ośrodka wypoczynkowego Łabędzi Ostrów położonego w Giżycku. Oferujemy wygodne noclegi w eleganckich, nowoczesnych pokojach oraz wyśmienite wyżywienie. W naszym obiekcie znajduje się również w pełni wyposażone sale konferencyjne, mieszczące do 70 osób mała i 150 osób duża, doskonale sprawdzające się w przypadku organizacji różnego rodzaju szkoleń i spotkań biznesowych.

Hotel nad morzem


Marzysz o komfortowym urlopie nad Bałtykiem? Polecamy nasz hotel nad morzem. Dysponujemy apartamentami oraz w pełni wyposażonymi pokojami. Miejsce doskonale nadaje się na pobyt rodzin z dziećmi - w pobliżu znajduje się aquapark oraz Wesołe Miasteczko. Goście mogą także skorzystać z monitorowanego parkingu przed obiektem.

Wyprawy na dorsza Łeba


Jesteś miłośnikiem morskich podróży, pełnych emocji i niezapomnianych atrakcji? Wybierz organizowane przez nasz port w Łebie wyprawy na dorsza! Dzięki nim będziesz mógł poznać uroki życia na wodzie, poczuć adrenalinę, związaną z połowem, a po powrocie z satysfakcją przyrządzić ulubioną potrawę ze złowionych przez Ciebie ryb.

Konferencje


Dzięki posiadaniu doskonale wyposażonych sal, które imponują wysokim standardem, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu specjalistyczne konferencje w górach. Hotel Zawrat to miejsce, gdzie zorganizujecie najlepsze spotkania na szczeblu biznesowym, przeprowadzicie szkolenia, a także wypoczniecie po ciężkiej pracy.

Noclegi i pokoje Ustroń


Czy czujecie Państwo powiew świeżego powietrza, które krąży wokół szczytów górskich i przemierza krainy pełne zieleni oraz pięknych strumyków? Jeżeli chcecie wypocząć i cieszyć się najpiękniejszymi krajobrazami w Polsce, zachęcamy do wizyty w Beskidowce, gdzie noclegi i pokoje dla rodzin oraz par są zawsze doskonale przygotowane. Mieścimy się w Ustroniu czyli miejscowości pełnej pięknej przyrody i niezapomnianych atrakcji.

wycieczki z Krakowa


Poznaj nasze miasto Kraków pieszo, na rowerze lub z przewodnikiem. Wybierz biuro podróży dokrakowa.com.pl, które organizuje i przygotowuje propozycje wspaniałych podróży z Krakowa do innych miast. Polecamy zwiedzenie Wadowic, Zakopanego czy innych ciekawych miejsc na wycieczkę dla wszystkich osób, poszukujących ekscytujących, fascynujących wrażeń!
2017 - © www.pznmuszyna.pl.